1. Ana Sayfa
  2. Gündem
  3. 14 Ağustos’a Dikkat! HAARP İle Deprem Tehlikesi Olabilir

14 Ağustos’a Dikkat! HAARP İle Deprem Tehlikesi Olabilir

haarp

Başkent Ankara’nın Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek, ABD’nin yapay deprem silahı HAARP’ı kullanarak Türkiye’de 14 Ağustos tarihinde bir deprem oluşturma planınında olabileceğini öne sürdü.

Gökçek, FETÖ’nün Ak Parti’nin kuruluş tarihi olan 14 Ağustos tarihinde bir eylem planına girişeceği ve bu planın HAARP’ı kullanarak Türkiye’de deprem oluşturmak olabileceğini iddia etti. 17 Ağustos 1999 depreminde de ortaya atılan komplo teorilerinde bu depremin ABD’nin yapay deprem silahı olan HAARP ile gerçekleştirildiği söylenmişti. Bu senaryonun 14 Ağustos tarihinde tekrar gerçekleşebileceğini de konuşmasına ekleyen Gökçek, 1999 Gölcük depreminde çekilen videolarda ateş topları bulunduğuna da dikkat çekti. Ben böyle olacak demiyorum diyerek sözlerine devam eden Melih Gökçek, atılan tweetlerde 14 Ağustos tarihine işaret edildiğini de ekledi.


İşte o tweetler:


amustafakocyigittehdit mevlanauniversitesitehdit


Ayrıca Fethullah Gülen 3 gün önce CNN’e verdiği röportajda da arkadaki tablolarda 1 ve 4 rakamları yer almaktadır:


darkweb

HAARP’tan da bahsettik. Peki, nedir bu HAARP?

HAARP Videolu Anlatım:

Bir önceki yazımız olan En Güncel Sigara Fiyatları Listesi 2016 başlıklı makalemizde güncel sigara fiyatları, sigara fiyatları ve sigara fiyatları 2016 hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorum Yap

Yorum Yap