1. Ana Sayfa
  2. Sinema
  3. 2016 Yılının En İzlenesi 3 Filmi

2016 Yılının En İzlenesi 3 Filmi

eniyi3film2016

deadpool

1.Deadpool : Gerek izlenme sayısıyla, gerekse de senaryosuyla bu filme yapılcak kötü bir yorum yok.

IMDB Puanı : 8.4

Konusu : Kanser olduğu teşhisi konulan Ryan Reynolds (Wade Wilson)’un artık hayatta kalma ihtimali tıbbi olarak kalmamıştır. Ancak bir program onu hem kanserden kurtaracağını hem de eskisinden daha iyi yapacağını söyler. Bunu kabul etmekten başka şansı olmayan Wade Wilson artık Deadpool olmuştur. Ve hayatını mahvedenlerin hayatını mahvetmeye yemin etmiştir. Umursamaz, esprili bir karakter olan Deadpool izleyenleri gülmekten öldürürken aynı zaman aksiyon dolu sahnelerle de filme odaklıyor.


 

batmanvsuperman

2.Batman V Superman : İki süper kahramanı karşı karşıya getiren film izleyenleri aksiyondan aksiyona sokacak.

IMDB Puanı : 7.2

Konusu : Bir takım olaylardan sonra Metropolis harabeye dönmüş, Superman’ın imajı zedelenmiştir. Bazıları Superman’ı hala sevsede, birçok insan onu büyük bir tehdit olarak görmektedir. Batman’da Superman’ı engellemek için Metropolis’e gider. İlk başta ikili arasında büyük bir mücadele yaşansa da Doomsday adlı yaratığı alt etmek için güçlerini birleştirirler.


 

suclu-filmi-izle-criminal-turkce-dublaj-186

 

3.Suçlu (Criminal) : Muhteşem bir ajan tarz filmi.

IMDB Puanı : 6.4

Konusu : Suçlu filminde, ölmüş bir CIA ajanının hayatından anılar ve beceriler bir mahkuma aktarılır. Bu mahkumda çok büyük bir faciayı önler. Mahkum rolünde Kevin Costner rol alıyor.

 

Bu filmleri kesinlikle izlemenizi tavsiye ediyorum. Sağlıcakla kalın, bizi takipte kalın, hoşçakalın!

 

Bir önceki yazımız olan Vizyondaki En Güzel 3 Film - Temmuz 2016 başlıklı makalemizde buz devrinin yeni filmi, sihirbazlar çetesi 2 ve simülasyon filmi hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorum Yap

Yorum Yap