İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Sinema
  3. 2017 Yılında Vizyona Girecek En İyi Filmler ve Vizyon Tarihleri

2017 Yılında Vizyona Girecek En İyi Filmler ve Vizyon Tarihleri

sinema

2017 yılı, sinema sektörü adına çok önemli bir yıl olacağa benziyor. Özellikle devam filmleri ile 2017 senesinde de film izlemeye doyamayacağız. Lafı fazla uzatmadan 2017 yılında vizyona girecek en iyi filmleri ve vizyon tarihlerini sizlerle paylaşalım:

Karayip Korsanları: Salazar’ın İntikamı

karayip-korsanlari

Karayip Korsanları serisinin 5. devam filmi olan “Salazar’ın İntikamı” 2017 yılında vizyona girecek en iyi filmlerden biri. Filmin yönetmen koltuğunda Joachim Rønning otururken, senaryo Jeff Nathanson tarafından yazıldı.

Türkiye vizyon tarihi: 26 Mayıs 2017


Hızlı ve Öfkeli 8 (Fast and Furios 8)

Hızlı ve Öfkeli 8
Hızlı ve Öfkeli 8

Özellikle 2016 senesinde Hızlı ve Öfkeli 7 ile Dünya çapında büyük bir yükseliş yakalayan serinin yeni filmi 2017 yılında vizyona girecek. Hızlı ve Öfkeli 8 filminin yönetmenliğini ise F. Gary Gray üstlenecek.

Türkiye vizyon tarihi: 14 Nisan 2017


Galaksinin Koruyucuları 2

galaksinin-koruyuculari

Marvel’ın en sevilen filmlerinden olan Galaksinin Koruyucuları filminin devamı olan Galaksinin Koruyucuları 2, 2017 senesinde vizyona girecek filmler arasında yer alıyor. Filmin yönetmenliğini yapan James Gunn, aynı zamanda senaryonun da yazarı.

Türkiye vizyon tarihi: 25-30 Nisan 2017 (Tam olarak belli değil)


Karanlığın Elli Tonu

karanligin-elli-tonu

Grinin Elli Tonu filmi ile tüm Dünya’da tanınan Anastasia karakteri, bu filmde milyoner Christian Grey ile ilişkisini geride bırakmak ister. Fakat olayları onun istediği gibi gelişmez…

Türkiye vizyon tarihi: 10 Şubat 2017


Logan (Wolverine)

wolverine

2017 yılında vizyona girecek Logan, Hugh Jackman’ı Wolverine olarak son göreceğimiz film olacak. Filmin yönetmen koltuğunda James Mangold yer alırken, Patrick Stewart ve Boyd Holbrook gibi oyuncular da filmde rol alıyor.

Türkiye vizyon tarihi: 3 Mart 2017


Transformers 5 (The Last Knight)

the-last-kingdom

Robotların fantastik dünyasını konu alan Transformers’in devam filmi olan Transformers: The Last Knight’ın yönetmen koltuğunda Michael Bay yer alıyor.

Türkiye vizyon tarihi: 23 Haziran 2017


Thor: Ragnarök

ragnarok

Thor karakterinin 3. filmi olan Thor: Ragnarök’in yönetmenliği bu sefer Taika Waititi yapacak. Marvel’in en değer verdiği serilerden biri olan Thor serisi, 2017 yılında sinemaseverler ile buluşmayı planlıyor.

Türkiye vizyon tarihi: 25-30 Ekim 2017 (Tam olarak belli değil)


Dünya Savaşı Z 2

world-war-z-2

Dünya Savaşı Z serisinin 2. filmi olma niteliğini taşıyan Dünya Savaşı Z 2’nin senaryosunu Max Brooks yazarken, yapımcılık ve oyunculuğunu Brad Pitt üstleniyor.

Türkiye vizyon tarihi: 9 Haziran 2017


John Wick 2

john-wick-2

Müthiş senaryosu ile ilk filminde gönüllerde taht kuran John Wick, yeni filmde de senaryo konusunda oldukça iddialı.

Türkiye vizyon tarihi: 16 Şubat 2017

Bir önceki yazımız olan Ücretsiz Belgesel Yayınlayan Televizyon Kanalları 2017-2018 başlıklı makalemizde bedava belgesel kanalları, bedava belgesel tv ve en iyi belgesel kanalları hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorum Yap

Yorum Yap