1. Ana Sayfa
  2. Sinema
  3. 2019 Yılında Çıkacak En Önemli Filmler

2019 Yılında Çıkacak En Önemli Filmler

2019 cikacak onemli filmler

Sinema sektörü şüphesiz günümüzde en önemli sosyal aktiviteler arasında yer almaktadır. İçerisinde süper kahraman filmlerinden, bilim kurguya, korku filmlerinden komediye, romantizm filmlerinden animasyona kadar pek çok film 2019 takvimi içerisinde yer almaktadır. Kimi zaman eğlendiren, kimi zaman heyecanlandıran, kimi zaman ise ağlatan bu filmlerin 2019 yılına damga vurması beklenmektedir. Sizlere bu yazımızda 2019 yılında çıkacak en önemli filmler konusundan bahsedeceğiz.

2019 Yılında Vizyona Girecek Önemli Filmler

2019 yılı sinema sektörü açısından oldukça önem arz eden yıllar arasında bulunmaktadır. Birçok sinemasever tarafından takip edilen 2019 yılı takvimi içerisinde şimdiye kadar birçok filmi geri de bırakacak ve bulunduğu döneme damga vuracak filmler yer almaktadır. Sizler için 2019 yılı vizyona girecek önemli filmleri listeledik.

2019 Yılında Vizyona Girecek 6 Önemli Film:

  • The Six Billion Dollar Man: 31 Mayıs da vizyona girecek olan The Six Billion Dollar Man, Mal Wahlkberg ve Mel Gibson oyunculuğunda Damian Szifron yönetiminde Amerika Birleşik Devletleri yapımı Bilim Kurgu ve Aksiyon filmidir.
  • Hellboy: Mike Mignola isimli çizgi romana dayanılarak yapılan doğaüstü güçlere sahip Hellboy’un intikam için geri dönerek eski bir büyücüyle savaşını anlatan Hellboy 11 Ocakta sinemaseverlere sunulmuştur.
  • Glass: James McAvoy ve Anya Taylor-Joy’un oyunculuğu ile Bruce Willis ve Samuel L. Jackson’ın oyunculuğunu birleştiren bu mükemmel yapıt 18 Ocak 2019 tarihi itibariyle vizyon da yerini almıştır.
  • Ejderhanı Nasıl Eğitirsin:2003 tarihinde yayınlanan kitabın DreamWorks tarafından animasyona dönüştürülerek uygulanan bir 3D animasyon filmidir. Fantastik bir yapıya sahip olan bu film birçok sinemasever tarafından takdir edilmiştir. 3 – 25 Ocak 2019 tarihleri arasında vizyona girmiştir.
  • Yenilmezler 4: Marvel evreninin süper güçlü kahramanları Thanos’un evrenin yarısını yok etmesinden sonra bakalım bu devam filminde nasıl bir yol izleyecek…
  • Captain Marvel: Süper güçlere sahip olarak dünyaya düşen ve oldukça güzel bir kadın olan Captain Marvel dünyada yaşamış olduğu aksiyonlarla birçok sinemaseveri büyülemeyi başarmıştır. Bu güzel film 8 Mart 2019 tarihi itibari ile vizyon da yerini alacaktır.

Bir önceki yazımız olan Anime İzlemeye Yeni Başlayanlar İçin En İyi Anime Önerileri başlıklı makalemizde anime önerileri, anime tavsiyeleri ve en iyi animeler hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorum Yap

Yorum Yap