1. Ana Sayfa
  2. Android
  3. Akıllı Telefonlar İçin Ücretsiz ve Hızlı VPN Uygulaması

Akıllı Telefonlar İçin Ücretsiz ve Hızlı VPN Uygulaması

vpn

Telefonlar artık hayatımızın çok önemli bir parçası haline geldi. Günlük yaşantımızın belki 5-6 saatini internete, sosyal medyaya vb. ayırır olduk. Ülkemizde yaşanan bazı sorunlardan dolayı internetimizde bir kısım kısıtlamalar bulunuyor. Bu kısıtlamaları kaldırabilmek için VPN adı verilen ağ geçitlerini kullanmamız gerekiyor. Bu yazıda sizlere ücretsiz ve en hızlı VPN uygulamasını paylaşmak istedim.

Uygulamamızın Adı: TurboVPN

Bu VPN uygulamasının arayüzü oldukça sade ve anlaşılır şekilde tasarlanmış. Reklamlar ise asla göze batmıyor. Oldukça az reklam bulunduğunu söyleyebiliriz. Ayrıca TurboVPN, şu ana kadar test ettiğimiz en hızlı VPN. Uygulama hem Android hem de iOS işletim sistemi bulunduran telefonlara indirilebiliyor. Eğer TurboVPN uygulamasını telefonunuza indirmek istiyorsanız aşağıdaki bağlantılara tıklayabilirsiniz:

Google Play – Android cihazlar için TurboVPN

App Store – iOS cihazlar için TurboVPN

Yukarıdaki bağlantılar ile uygulamayı indirdikten sonra yapmanız gereken tek şey uygulamaya girmek ve ortada bulunan yuvarlak kutucuğa tıklamak. Ardından hızlı ve ücretsiz VPN uygulamanızı sınırsız kullanabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Bayram Tatilinde Keyifle Oynayabileceğiniz 5 Mobil Oyun başlıklı makalemizde bayram için en iyi mobil oyunlar, bayram tatilinde oynanabilecek oyunlar ve bayram tatilinde oynanabilecek oyunlar 2017 hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorum Yap

Yorum Yap