1. Ana Sayfa
  2. Oyun
  3. Battlefield 1 Taşıtlarının Videosu Geldi

Battlefield 1 Taşıtlarının Videosu Geldi

battlefield1

I. Dünya Savaşı’nda geçmesi ve Türklere de yer verilmesi sebebiyle Türk oyun severlerin ve Dünya’nın büyük bir heyecanla beklediği Battlefield 1 oyununun taşıtlarıyla ilgili videosu bugün paylaşıldı.

 

Battlefield Hardline ile serinin oyuncularını bir hayli hayal kırıklığına uğratan firma, Battlefield 1 fragmanı ile oyuncularının yüzünü güldürdü. Call of Duty serisi gibi gittikçe modernleşmek yerine eskilere dönmesi sebebiyle Battlefield 1 gerçekten çok sevilmişti. Call of Duty ise yeni oyunuyla büyük eleştirilere maruz kalmış ve YouTube fragman videosunda 150 binden fazla disslike almıştı.

Birçok oyuncunun beklediği Battlefield 1’in bugün taşıtları ile ilgili yeni bir videosu yayınlandı. Taşıtların nasıl olacağı gerçekten merak konusuydu. Bence taşıtlar gerçekten tarihi yansıtmış ve oyuna grafik olarak da uyumlu olmuş.

21 Ekim 2016’da Xbox One, PS 4 ve PC platformları için çıkacak olan oyunun taşıtlarla ilgili olan videosunu buradan izleyebilirsiniz:

Bir önceki yazımız olan PES 2017'nin Oynanış Videosu Sonunda Geldi! başlıklı makalemizde pes 2017, pes 2017 10 dakikalık oynanış ve pes 2017 oynanış videosu hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorum Yap

Yorum Yap