İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Android
  3. Bayram Tatilinde Keyifle Oynayabileceğiniz 5 Mobil Oyun

Bayram Tatilinde Keyifle Oynayabileceğiniz 5 Mobil Oyun

bayramda oynanabilecek mobil oyunlar

Malumunuz Kurban bayramı yaklaşıyor. Kimimiz memleketine, kimimiz aile büyüklerini ziyarete, kimimiz de tatile gitmeyi planlıyor. Bazen kalabalık ortamlardan sıkılarak eğlenceli bir şeyler yapmak isteyebiliyoruz. Bu yüzden ben de sizler için bayram tatilinde keyifle oynayabileceğiniz 5 mobil oyunu listeledim. Dilerseniz oyunlara geçelim:


Bulmaca Oyunu Sevenler İçin: Block Puzzle 2018

Bloklar ile oluşturulan yapbozları tamamlayın ve bölümleri geçin konseptinde bir oyun olan Block Puzzle 2018, özellikle oyun oynarken bari zekamız gelişsin diyenler için mükemmel bir seçim olacaktır. Genel olarak oyunda farklı kombinasyonlar deneyerek blokları uygun noktalara yerleştirip yapbozu tamamlamaya çalışıyoruz. Bazı bölümler çok canınızı sıkabilir. Sakinken oynamanızı tavsiye ediyoruz.

Block Puzzle 2018 oyununun Google Play Sayfası için buraya tıklayın.

App Store’da alternatif olarak Block Puzzle FREE! oyununu deneyebilirsiniz.


Savaş İçerikli Oyun Severler İçin: War Machines

War Machines, hem tek başınıza hem de online olarak dünyanın birçok yerinden insanlarla oynayabileceğiniz tanklarla yapılan bir savaş oyunudur. Girdiğiniz savaşlarda kazandığınız altınlarla vb. materyaller ile tankın gücünü artırabilirsiniz. Ayrıca kazandığınız savaşlar sonucunda rütbeniz de güncelleniyor. Multiplayer yani çok oyunculu seçeneği ile de sıkılmadan gerçek kişilerle mücadele edebilirsiniz.

War Machines Google Play Sayfası için buraya tıklayın.

App Store’da da ücretsiz olarak bulabilirsiniz.


Genel Kültür ve Bilgi İçerikli Oyun Severler İçin: %99

%99 oyununun mantığı “Aileler Yarışıyor” isimli yarışmanın mantığı gibidir. Uygulamada sorulan sorular 99 kişiye daha önceden sorulmuş ve cevaplar alınmıştır. Siz ise bu sorulara verilen cevapları tahmin etmeye çalışarak toplamda 99 bölümü geçmeye çalışıyorsunuz. Her bölümde 2 normal soru 1 tane de resimli soru bulunuyor.

%99 Google Play Sayfası için buraya tıklayın.

App Store’da da ücretsiz olarak bulabilirsiniz.


Spor İçerikli Oyun Severler İçin: Score! Hero

Score! Hero oyununda ise amacımız bir atağı gole çevirmek. Oyunda elimizi kaydırarak pas ve şut atabiliyoruz. Bu sayede pozisyonlar yaratıyoruz. Ayrıca istediğiniz bir futbolcu ismi yazarak onu kahraman yapmaya çalışıyorsunuz. Eğer futbol seviyorsanız bu oyun tam size göre.

Score! Hero Google Play Sayfası için buraya tıklayın.

App Store’da da ücretsiz olarak bulabilirsiniz.


Strateji İçerikli Oyun Severler İçin: European War 4: Napoleon

Oyunun temel amacı bir ülke seçip o ülkeyi korumak ve Dünya’yı fethetmek. Oyunda 1798, 1775, 1806, 1809, 1812 ve 1815 yıllarını seçebiliyoruz. Ayrıca Osmanlı İmparatorluğu’nun da oyunda yer aldığını belirtelim. European War 4: Napoleon oyununda size hamle yapmanız için bir süre veriliyor. Bu sürenin sonunda diğer ülkeler de hamlelerini yapıyor. Oyun sizin tabirinizle “el, el” ilerliyor.

European War 4: Napoleon Google Play Sayfası için buraya tıklayın.

App Store’da da ücretsiz olarak bulabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan 2017 Yılı En Çok Oynanan Bilgisayar Oyunları Türkiye Listesi başlıklı makalemizde en çok oynanan oyunlar türkiye, en çok oynanan oyunlar türkiye 2017 ve en çok oynanan oyunlar türkiye listesi hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorum Yap

Yorum Yap

Yorumlar (4)

  1. Score hero harika bir oyun epey sarıyo ben en son 300’lerde bir seviyedeydim 🙂 şuan baya geliştirilmiştir.

  2. War Machines ve Score Hero oyunlarını tavsiye ederim. Bayramda hiç canınız sıkılmaz.

  3. Tüm oyunları teker teker denedim. En çok ilgimi çekenler War Machines ve European War oyunlarıydı. Özellikle european war oyununu çok beğendim.

  4. European War oyununu çok beğendim, sıkılmadan oynayabileceğiniz bir oyun.İçerik için teşekkürler. 🙂