1. Ana Sayfa
  2. Diğer
  3. Beşiktaş Alarko Kombi Servisi

Beşiktaş Alarko Kombi Servisi

alarko kombi

Alarko ısıtma sistemleri elektroniği ürünleri için özel servis hizmeti sağlayan firmamız, kurulduğu günden beri sizlere her zaman en iyi servis hizmetini vermek için çalışmakta, son teknoloji ekipmanlar ile işlem yapmakta ve güvence sağlamaktadır. Sizlere her zaman daha iyi servis hizmeti verebilmek için alanında uzman personeller ile çalışmakta ve bu sayede yalnızca Beşiktaş’dan değil diğer ilçelerden de Alarko özel servis için talep görmekteyiz. Beşiktaş Alarko Servis olarak Alarko marka bütün elektronik cihazlarınızın bakımları, onarımları, montajları, yedek parça destekleri gibi konularda yanınızda olup sizlere yardımcı olmaya devam etmekteyiz.

Firmamızın uygulayacağı her işlem mutlaka 1 yıl süreli garanti güvencesini sizlerle buluşturmaktadır. Bu sayede 1 yıl içerisinde hizmetimiz ile alakalı yaşadığınız her sorun için bizden ücretsiz bir şekilde destek alma imkanına sahip olacaksınız. Uzman ekibimiz güncel teknoloji ekipmanlar ile çalışarak sizlere hizmet verdiği ve her biri alaınında en iyisi olduğu için gözünüz arkada kalmayarak ürünlerinizi emanet edebileceğiniz gibi son derece de hızlı çalışmaktayız.

Bu hızımızı da zamanı etkili ve verimli kullanabilmemize borçluyuz. Aynı gün servis hizmetimiz bir gün içerisinde çözülebilecek kısa süreli problemleriniz için gayet uygun ve avantajlıdır. Bunun yanı sıra hızlı servis hizmetimizin de zamandan önemli ölçüde tasarruf etmenizi sağlayacağından emin olabilirsiniz.

Alarko marka ürünlerde zaman zaman arızalara bağlı olarak cihaz içerisinden parça değişiminin yapılmasının gerekli olduğu durumlar yaşanabilmektedir. Bu işlemlerde kullandığımız her parça % 100 orijinaldir. Müşteri destek ekibimiz 7/24 çalışan bir çağrı merkezi hizmetinin başında olarak sizlerin bütün sorularına cevap vermek için hazırda beklemektedir. İstanbul Alarko Servis sizlere en iyi Alarko özel servis hizmetini sunmaktan son derece memnuniyet ve mutluluk duymaktadır.

WEB ADRESİ: https://www.servis7.com

Bir önceki yazımız olan Güneş Gözlüğü Satın Alınırken Nelere Dikkat Edilmelidir? başlıklı makalemizde güneş gözlüğü hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorum Yap

Yorum Yap