1. Ana Sayfa
  2. Android
  3. Birbirinden Güzel 5 Android Selfie Uygulaması

Birbirinden Güzel 5 Android Selfie Uygulaması

birbirinden-guzel-5-android-selfie-uygulamasi

Son yıllarda selfie yani öz çekim çılgınlığı gittikçe artıyor. Artık öyle bir hale geldi ki, hiç tahmin bile edemeyeceğiniz durumlarda bile insanlar canlarından önce öz çekim yapmayı düşünmekteler.

Durum bu haldeyken ben de sizler için birbirinden güzel 5 android selfie uygulamasını paylaşmak istedim.

Herhangi bir sıralama bulunmamakla birlikte hepsi indirilebilir.


1.BestMe Selfie Kamera

bestme-selfie-camera

BestMe Selfie Kamera uygulaması 125 filtresi ile gerçekten kullanıcılarına çok iyi bir selfie deneyimi yaşatıyor. Ayrıca BestMe Selfie Kamera, ışık halkası, kolaj, emoji ekleme, ayna, instagrama özel kesme ve ızgara diye tabir edilen özellikleri de bulunduruyor.

Uygulamayı indirebilmek için tek yapmanız gereken Google Play Market’e girip BestMe Selfie Kamera diye aratmanız. Eğer uğraşmak istemiyorsanız buraya tıklayarak BestMe Google Play sayfasına gidebilirsiniz.


2.Sweet Selfie – Candy New Name

sweet-selfie

Sweet Selfie uygulaması, kameranızı selfie için en güzel şekilde optimize ederek muhteşem öz çekimler yapmanıza olanak sağlar. 100’den fazla filtreyi içinde barındıran Sweet Selfie, ayna, ızgara, kolaj, emoji ekleme, instagrama özel kesme, zamanlayıcı ve makyaj gibi özellikleri de bulunuyor.

Uygulamayı indirebilmek için tek yapmanız gereken Google Play Market’e girip Sweet Selfie diye aratmanız. Eğer uğraşmak istemiyorsanız buraya tıklayarak Sweet Selfie Google Play sayfasına gidebilirsiniz.


3.Candy Camera

candy-camera

Candy Camera, diğer uygulamalara oranla çok daha fazla özelliği içerisinde bulundurmaktadır. Candy Camera uygulaması ile 100’den fazla filtre, ayna filtre, ızgara filtre, kolaj, emoji ekleme, instagrama özel kesme, ayarlanabilir parlaklık, doygunluk, kontrast, çözünürlük, mozaik, dış odaklama, beyazlatma, makyaj, inceltme, leke ve sivilce giderme ve göz kalemi gibi birçok özelliğe erişebilirsiniz.

Uygulamayı indirebilmek için tek yapmanız gereken Google Play Market’e girip Candy Camera diye aratmanız. Eğer uğraşmak istemiyorsanız buraya tıklayarak Candy Camera Google Play sayfasına gidebilirsiniz.


4.FaceTune – Ücretli

facetune

Öncelikle FaceTune uygulamasının 10 TL gibi bir ücreti olduğunu belirtelim. Tabi siz apk olarak da indirebilirsiniz. Facetune uygulaması; efekt verme, diş beyazlatma, gülümseme ayarı, cilt gençleştirme, cilt lekelerini kaldırma, göz vurgulama, göz rengi değişme, kırmızı göz problemini kaldırma, yüze biçim verme, canlı makyaj, fotoğraf iyileştirme, sanatsal dokunuşlar ve hızlı paylaşım özelliklerini bulunduruyor.

Uygulamayı indirebilmek için tek yapmanız gereken Google Play Market’e girip FaceTune diye aratmanız. Eğer uğraşmak istemiyorsanız buraya tıklayarak FaceTune Google Play sayfasına gidebilirsiniz.


5.AirBrush – Best Selfie Editor

airbrush

AirBrush uygulaması Google Play Store’da aldığı 4.7’lik puan ile ne kadar iyi olduğunu aslında gösteriyor. Ayrıca AirBrush uygulamasının, yukarıdaki uygulamalarda bulunan bütün özellikleri bulundurduğunu da belirtmek isterim.

Uygulamayı indirebilmek için tek yapmanız gereken Google Play Market’e girip AirBrush diye aratmanız. Eğer uğraşmak istemiyorsanız buraya tıklayarak AirBrush Google Play sayfasına gidebilirsiniz.


Bir sonraki yazıda görüşmek üzere. Takipte kalın, hoşçakalın.

Bir önceki yazımız olan Tüm Zamanların En Çok İndirilen 10 Android Uygulaması başlıklı makalemizde en çok indirilen android uygulamalar, en fazla indirilen android uygulamalar ve şuana kadar en fazla indirilen uygulamalar hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorum Yap

Yorum Yap