1. Ana Sayfa
  2. Bakım-Sağlık
  3. Çapa Devlet Hastanesine Online Randevu Alma

Çapa Devlet Hastanesine Online Randevu Alma

capa-devlet-hastanesine-online-randevu-alma

Hastanelerden randevu almak artık eskisi kadar zor olmamaktadır. Gelişen teknoloji ve yapılan yatırımlar sayesinde online randevu sistemleri geliştirilmiştir. Gerek telefon gerekse web sitesi üzerinden Çapa Devlet Hastanesine Online Randevu Alma işlemi yapılabilmektedir. İstanbul’un en bilinen ve büyük hastanelerinden biri olan Çapa, hemen her polikliniği de bünyesinde barındırmaktadır. Çapa devlet hastanesi randevu sistemi için telefon ve web sitesi olmak üzere 2 yol bulunmaktadır. Bu iki yoldan size hangisi uygun ise hastaneden randevu alabilir, kolayca doktorunuz ile görüşebilirsiniz.

Çapa Devlet Hastanesi Telefon ile Randevu Alma

Çapa devlet hastanesi telefon ile randevu alma için arayacağınız bir numara bulunmaktadır. Bu numarayı aradığınızda, çağrı merkezi çalışanları sayesinde kolayca randevu alabilir, muayene olabilirsiniz. İnternette yapılan araştırmalarda birçok farklı çapa devlet hastanesi numarası çıkmaktadır. Ancak bu numaralardan yalnızca aşağıda verilen resmi ve online hastane randevu numarasıdır.

Çapa Devlet Hastanesi Randevu Numarası: 0 212 414 24 24

Üstte yazılan numarayı aramadan önce yanınızda kimliğinizi de bulundurmanız gerekmektedir. Telefon üzerinden randevu almak istediğiniz bölümü tam olarak bilmiyorsanız bile çağrı merkezi çalışanları sizlere bu konuda yardımcı olacaklardır.

Çapa Devlet Hastanesi Online Randevu

Çapa devlet hastanesi online randevu işlemleri için yukarıda telefon numarası verilmiş ve bu numara üzerinden anında randevu alabilmeniz sağlanmıştır. Bir de web sitesi üzerinden online randevu alabilirsiniz. Çapa devlet hastanesi randevu alma işlemi için aşağıda verilen link üzerinden kimlik bilgileriniz ile anında randevu alabilirsiniz. Bu randevu işleminde, kimliğinizi yanınızda bulundurmanız önem arz etmektedir.

Randevu giriş linkine tıkladıktan sonra, sayfanın sağ tarafında bulunan formu doldurmanız gerekmektedir. Bu formu doldurduktan sonra giriş yap diyebilir, randevu sayfasına erişebilirsiniz. Bilgilerinizin güncel ve doğru olduğuna emin olun.

Çapa Devlet Hastanesi Online Randevu Linki: http://itfrandevu.istanbul.edu.tr/RandevuLogin

Online randevu işleminden sonra muayene tarihinizi ve saatini bir yere not edin. Randevunuzun geçerli olması için aldığınız tarih ve saatten en az 30 dakika önce hastanede olmanız gerekiyor. En az 30 dakika önce hastanede olmanız ve vezneden kayıt yaptırmanız durumunda randevunuz onaylanmaktadır. Kayıt yaptırmadığınız takdirde randevunuz geçersiz sayılacaktır.

E-Devlet Üzerinden Randevu Alma

E-Devlet sistemine TC kimlik numaranız ve şifreniz ile giriş yaptıktan sonra karşınıza gelen ekrandan arama bölümüne MHRS yazarak Merkezi Hekim Randevu Sistemine giriş yapabilirsiniz. Burada ayrı bir kayıt istenebilir, gereken kaydı yaptıktan sonra randevunuzu oluşturabilirsiniz. Sisteme giriş yaptıktan sonra karşınıza çıkan ekrandan Randevu bölümüne tıklayarak, gereken seçimleri yapmanız halinde randevunuz tamamlanacaktır.

Ayrıca telefondan 182’yi arayarak online randevu alma işlemini tamamlayabilirsiniz. Sağlık Bakanlığı Alo 182 hattından çağrı merkezi çalışanları yardımı ile istediğiniz hastaneden randevu alabilirsiniz. Kimliğinizi, görüşme esnasında yanınızda bulundurmayı ihmal etmeyin.

 

Bir önceki yazımız olan 2020 Menenjit Aşısı Fiyatı Ne Kadar? Menenjit Aşısı Fiyatı başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Yorum Yap

Yorum Yap