1. Ana Sayfa
  2. Diğer
  3. Dinazor Oyunları ve Daha Bir Çok Flash Oyun

Dinazor Oyunları ve Daha Bir Çok Flash Oyun

flash oyunlar

Çoğumuz sıkıldığımızda veya stres atmak istediğimizde oyun oynayarak eğlenmeyi amaçlarız. Oyun oynayarak eğlenceli dakikalar geçirebilir ve bu eğlenceli dakikaları arkadaşlarımızla paylaşırız. İster tabletlerden, ister telefonlardan, ister de bilgisayarlardan oyunlar oynanabilmektedir. Ancak oyun denince akla birçok çeşit gelmektedir. Kiminin aklına çok oyunculu oyunlar, kiminin aklına ise onlarca çeşit strateji oyunları gelir. Ancak kim ne derse desin bütün oyunların atası Flash oyunlardır. Flash oyunları bu kadar popüler yapan şey eskiden beri genç, yaşlı demeden kendini oynatmasıdır. Şimdiki oyunların birçoğu Flash oyunlardan esinlenmiştir. Bu tarzda oyunlar günümüzde de popülerliğini korumakta ve bu özelliğini kalıcı yapmaktadır. Öyle ki bazı flash oyunlar bugünlerde oynadığımız birçok oyundan daha fazla zevk vermektedir. İşte onlardan 3 tanesi:

1-ZOMBİ EZMECE: Bu oyun kullandığınız arabayla hedefe doğru ilerlemeyi ve ilerlerken karşınıza çıkan zombileri ezmenizi konu almaktadır. Aynı zamanda Zombi Ezmece oyununu oynarken arabanızı da geliştirebilirsiniz. Bu sayede arabanız hem daha fazla hasar verir, hem daha hızlı gider. Bu da oyunu oynarken eğlenmenizi sağlayan etmenlerden biridir. Ancak bu oyun bunları yaparken zorlanmamanız için oyun içerisindeki parayı sınırsız yapmış ve bütün geliştirmeleri yapabileceğiniz bir hâle getirmiştir. Bu sayede zaman kaybı olmaksızın oyunu oynayabilirsiniz.

2-KAFA TOPU 2: Bu oyun karşılıklı 2 oyuncunun birbirinin kalesine gol atmaları üzerine kurulmuştur. Oyun içerisinde özel güçler ve birçok karakter bulunmaktadır. Bu karakterler futbolculardan esinlenilmiş ve onlara benzetilmiştir. Ayrıca Kafa Topu 2 hile oyunu 2 kişilik bir oyun olduğu için arkadaşlarınızla eğlenebilir ve onları yenip zevkin doruklarına ulaşabilirsiniz.

3-DİNAZOR OYUNLARI: Bu ise bir oyun kategorisidir. Dinazor oyunları insanların ilgisini çekmiş ve bu ilgi oyunlara uyarlanmıştır. Ayrıca Dinazor Oyunları içerisinde birçok oyunu barındırır ve bu oyunları oyunculara sunmaktadır. Bu çeşitli oyunlar da insanları bu oyun kategorisini denemeye teşvik etmektedir.

Flash oyunlar açması kolay ve zahmetsiz olan oyunlardır. Bu sayede oyun çeşitlerini tek tek deneyebilirsiniz. Bunları yaparken de eğleneceğiniz için Flash oyunlar vazgeçilmezlerimiz arasındandır.

Bir önceki yazımız olan Twitterda Yüksek Bir Hesaba Sahip Olmak İçin Yapmanız Gerekenler başlıklı makalemizde twitter hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorum Yap

Yorum Yap

Yorumlar (1)

  1. 3 sene önce

    Çocukların Oynaması Biraz Canımı Sıkmıştı Kendim Denediğimde Çocuklara Hak Verdim 🙂