1. Ana Sayfa
  2. Oyun
  3. En İyi 3 Mobil Oyun #2

En İyi 3 Mobil Oyun #2

en iyi mobil oyunlar ağustos 2016

traffic rider oyunu

1.Traffic Rider

Traffic Racer oyunu ile tanınan Soner Kara’nın 2. oyunu olan ve bugüne kadar +50.000.000 indirlen Traffic Rider kesinlikle milli gururumuz olan bir oyun. Bu 2 oyunu yaptığı için öncelikle Soner Kara’ya buradan teşekkür etmek istiyorum. Gerek oyun mantığı, gerek de grafikler olsun gerçekten harika bir oyun. Oyunda hemen görev modu hem de serbest takılma modu bulunuyor. Görev modunda görevleri tamamlayabiliyorsunuz. Serbest takılma modunda ise gidebildiğiniz yere kadar gitmeyi deniyorsunuz. Oyunda kullandığınız araç resimden de anlayabileceğiniz gibi motor.

Oyun, Google Play Market ve AppStore’dan ücretsiz indirilebilir.


1010 oyunu

2.1010! Oyunu

Hiç kuşkusuz Gram Games’in Dünya çapında tanınmasını sağlayan oyunu 1010! olmuştur. Oldukça basit, kolay, eğlenceli ve zaman geçiren bir oyun olduğundan dolayı bugüne kadar 25.000.000+ indirilmiştir. Oyundaki amacınız aslında tetris mantığı ile aynı. Buradaki tek fark şekiller yukarıdan düşmüyor ve şekilleri siz yerleştiriyorsunuz. Herhangi bir şekil en üstteki kısmı geçerse oyun bitiyor.

Oyun, Google Play Market ve AppStore’dan ücretsiz indirilebilir.


dairede kal

3.Dairede Kal

Yine bir Türk yapımı olan oyunla daha karşınızdayım. Öncelikle oyunun yapımcısı Fırat Özer’e bu oyunu yaptığı için teşekkür ediyorum. Fakat reklam kısmını abarttığı için sıralamada üçüncülüğe layık gördüğümü de belirtmeden geçemeyeceğim. Oyunun mantığı aslında çok basit. Tek yapmanız gereken topu alanın içerisinde tutmak için şekli sağa ve sola kaydırmak. Gayet eğlenceli ve zaman geçiren bir oyun olduğunu da belirtmek isterim.

Oyun, Google Play Market ve AppStore’dan ücretsiz indirilebilir.


Bir dahaki en güzel 3 mobil oyunda görüşmek dileğiyle. Kendinize iyi bakın, hoşçakalın.

Bir önceki yazımız olan 2016 Yılının En İyi Oyunları Gamescom'da Seçildi başlıklı makalemizde 2016 en iyi oyun gamescom, 2016 en iyi oyunlar ve 2016 gamescom seçimleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorum Yap

Yorum Yap

Yorumlar (4)

  1. Pokemon GO nerede acaba ? Pokemon go olmadan olmaz 🙂

  2. Traffic Rider oyunu çok eğlenceli valla ama burada birkaç oyun eksik sanki 🙂