1. Ana Sayfa
  2. Android
  3. En İyi 4 Android Hızlandırma Uygulaması

En İyi 4 Android Hızlandırma Uygulaması

en-iyi-4-android-hizlandirma-uygulamasi

Son yıllarda telefonlara olan bağlılığımız oldukça artmış durumda. Tabi telefonlarla bu kadar haşır neşir olduğumuzdan dolayı bir zamandan sonra cihaz hızı da azalıyor.

Eğer android cihazınızı hızlandırmak istiyorsanız aşağıdaki uygulamaları yükleyebilirsiniz. Herhangi bir sıralama bulunmamakla birlikte hepsi indirilebilir.


1.360 Security Lite

360-security

360 Security Lite uygulaması düşük güç tüketimi, düşük indirme boyutu, mini antivirüs, özel dosya temizleyici, güç tasarrufu, önbellek silme, gerçek zamanlı koruma vb. özellikleri bulunduruyor.

Uygulamayı indirebilmek için tek yapmanız gereken Google Play Market’e girip 360 Security Lite diye aratmanız. Eğer uğraşmak istemiyorsanız buraya tıklayarak 360 Security Lite Google Play sayfasına gidebilirsiniz.


2.Clean Master Lite

cm-lite

Clean Master Lite uygulaması, 3.6 mb’lık küçük boyutu, hızlı dosya tarama, hızlı dosya temizleme, önbellek temizleme, antivirüs, batarya tasarrufu ve apk dosyası oluşturma gibi birçok özellik bulunduruyor.

Uygulamayı indirebilmek için tek yapmanız gereken Google Play Market’e girip Clean Master Lite diye aratmanız. Eğer uğraşmak istemiyorsanız buraya tıklayarak Clean Master Lite Google Play sayfasına gidebilirsiniz.


3.DU Speed Booster

du-speed-booster

DU Speed Booster uygulaması, telefonunuzu %60 hızlandırma garantisi veriyor. Ayrıca içerisinde kolay hızlandırma, akıllı temizleyici, güçlü hız artırıcı, güvenlik optimizasyonu, oyun hızlandırıcı, uygulama yöneticisi ve akıllı şarj özellikleri de bulunmakta.

Uygulamayı indirebilmek için tek yapmanız gereken Google Play Market’e girip DU Speed Booster diye aratmanız. Eğer uğraşmak istemiyorsanız buraya tıklayarak DU Speed Booster Lite Google Play sayfasına gidebilirsiniz.


4.APUS Booster+

apus-booster

APUS Booster+ uygulaması, çoğu optimizasyon uygulamasından %50 daha hızlı temizleme garantisi veriyor. Ayrıca APUS Booster+’da tek dokunuşla hızlandırma, arka plan uygulamaları engelleme, batarya tasarrufu ve güçlü temizlik gibi özellikleri de bulunuyor.

Uygulamayı indirebilmek için tek yapmanız gereken Google Play Market’e girip APUS Booster+ diye aratmanız. Eğer uğraşmak istemiyorsanız buraya tıklayarak APUS Booster+ Lite Google Play sayfasına gidebilirsiniz.


 

Bir önceki yazımız olan Birbirinden Güzel 5 Android Selfie Uygulaması başlıklı makalemizde android en güzel selfie programları, android en güzel selfie uygulamaları ve android en iyi selfie programları hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorum Yap

Yorum Yap

Yorumlar (4)

  1. Clean master hem pc de hemde android telefonda çok iyi çalışan bir program gerçekten çok işe yarıyor.

  2. 4 sene önce

    Çok teşekkürler anlatımınız için