İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Android
  3. En İyi 4 Android Launcher(Tema) Uygulaması + 3D Launcher

En İyi 4 Android Launcher(Tema) Uygulaması + 3D Launcher

launcher

Android platformu özellikle kişiselleştirilebilmesi ile öne çıkan bir platform. Android cihazınızı her türlü görünüme sokabiliyorsunuz. Bunu yapmak için de launcher yani tema diye tabir ettiğimiz uygulamaları indiriyorsunuz. Biz de siz aramayın diye en güvenilir ve güzel görünüşlü temaları derledik.

Dilerseniz hemen listeye geçiş yapalım:


1.ZenUI Launcher

zenui

Yüzlerce tema, özellik, duvar kağıdı, yazı stili ve efekt ile son yılın en iyi Launcher uygulaması kesinlikle ZenUI Launcher.

Asus tarafından oluşturulan ZenUI uygulaması Google Play Store’de en yüksek oy alan Launcher uygulaması konumunda. Ayrıca ZenUI uygulamasında kilit ekranı özelleştirme ve widget gibi birçok özellik de bulunmakta.


2.Nova Launcher

nova-launcher

Nova Launcher, TeslaCoil tarafından düşük sistem özelliklerine sahip telefonlar için ayrıca düşünülmüş bir tema uygulamasıdır. Bu uygulama ile telefonunuzda bulunan kasma sorununu da giderebilmeniz mümkün.

Android’e en yakın Launcher uygulamalarından biri olan Nova Launcher, içerisinde birçok tema ile birlikte geliyor. Son olarak eğer düşük özelliklere sahip bir telefonunuz var ise; hiç düşünmeden Nova Launcher yüklemenizi şiddetle tavsiye ediyoruz.


3.Hola Launcher

hola-launcher

Hola Launcher, rakiplerine göre farklı olarak; saf android görüntüsünden biraz uzaklaşarak güzel bir tema görüntüsü elde etmiş. Çok hızlı olması sayesinde herhangi bir kasma problemi yaşamanız da muhtemel değil.

Temada 10 binden fazla simge, saat widgeti ve birçok kullanışlı özellik bulunuyor. Son olarak Hola Launcher’de hava durumu uygulaması bulunduğunu da belirtelim.


4.Buzz Launcher

buzz-launcher

Buradaki Launcher uygulamaları arasındaki en kullanışlı ve pratik Launcher uygulaması Buzz Launcher konumunda. Özellikle kilit ekranına verdiği özellikler ile kullanıcılarını adeta mest ediyor.

Ana ekranınızı kendinize göre şekillendirebiliyor veya hazır temalar kullanabiliyorsunuz. Simgeleri değiştirebiliyor ve yazılarınıza renk katabiliyorsunuz.


Bonus: TSF Shell Launcher (3 Boyutlu)

tsf-shell-launcher

Başarılı kişiselleştirme özelliği ve Android 2.2 üzeri sistem özelliklerine hitap etmesi dolayısıyla en iyi 3 boyutlu launcher TSF Shell Launcher.

3 boyutlu görüntüsüne rağmen; temada herhangi bir kasma problemine dahi rastlanmıyor. 3 boyutlu Launcher arayanlar için bulunmaz nimet.


 

Bir önceki yazımız olan En İyi 4 Android Hızlandırma Uygulaması başlıklı makalemizde android hızlandırma apk 2016, android hızlandırma uygulamaları 2016 ve android hızlandırma uygulaması 2016 hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorum Yap

Yorum Yap