1. Ana Sayfa
  2. Bilgisayar
  3. En İyi Antivirüs Programları (2017)

En İyi Antivirüs Programları (2017)

2017-en-iyi-antivirüs-programları

Kaspersky Anti-virus 2017

Kaspersky Antivirüs 2017 programı bilgisayarlar için bulunmaz bir nimettir. Bilinen bütün virüs türlerinden bilgisayarınızı korur ve bakımını yapar. Kolay arayüzü ile sizi yormaz ve işinizi çabucak halledebilirsiniz. Hızlı tarama özelliği ile de markete giderken bile antivirüs taraması yaparak bilgisayarınızı koruyabilirsiniz.

Buradan ücretsiz deneme sürümünü yükleyebilirsiniz.


Bitdefender 2017

Bitdefender 2017, en kapsamlı antivirüs programıdır. Hiçbir virüs bu programı aşamaz. Eğer çok önemli bilgiler içeren bir bilgisayar sahipseniz kesinlikle tavsiye ettiğim program Bitdefender 2017 olacaktır. Bitdefender programı ile bilgisayarınızın güven altında olduğuna emin olabilirsiniz.

Buradan ücretsiz deneme sürümünü yükleyebilirsiniz.


AVG Antivirüs 2017

AVG Antivirüs 2017, oldukça hafif bir virüs programıdır. Bu programı daha çok ev tipi kullanıcılar ve bilgisayarları çok iyi olmayan kullanıcıların tercih etmesini öneriyorum. Özellikle performansı kötü etkileyen problemleri bulup bunları çözmesi bu programın en sevdiğim özelliği diyebilirim. Ayrıca e-mailinizi dahi bu program ile koruyabilirsiniz. Oldukça kapsamlıdır.

Buradan ücretsiz deneme sürümünü yükleyebilirsiniz.


Comodo Cloud Antivirüs 2017

Bu programı da kotası olmayanlar tavsiye edebilir. Oldukça küçük boyutlu olmasına rağmen çok iyi iş çıkardığı söylenebilir. Comodo Cloud Antivirüs 2017 programı içerisinde bulundurduğu eş zamanlı duvar koruma sistemi sayesinde bilgisayarınızı güven içinde kullanmanızı sağlayacaktır. İşlemcinizden de yemeyen bu program tam size göre.

Buradan ücretsiz deneme sürümünü yükleyebilirsiniz.


ESET NOD32 Antivirüs Security 10

Adeta antivirüs programlarının babası olan ESET’i bu listede görmek sizi belki şaşırtmış olabilir ama ESET gerçekten bu işi layıkıyla yapan sayılı programlar arasında. En küçük uyarıya dahi bilgisayarınızı korumayı kendine bir borç bilmiş durumda. Eğer normal bir antivirüs programım olsun, beni çok uğraştırmasın, arayüzü basit olsun diyorsanız ESET NOD32 tam size göre bir program.

Buradan ücretsiz deneme sürümünü yükleyebilirsiniz.


Bu yazıda sizlere bildiğim ve deneyimlediğim kadarıyla en iyi antivirüs programlarını listeledim. Umarım bu programlar işinizi görür. Herhangi bir sıkıntı yaşarsanız lütfen yorum atmaktan çekinmeyin.

Bir önceki yazımız olan Format Sonrası Yüklenmesi Gereken Programlar Arşivi + İndirme Linkleri başlıklı makalemizde bilgisayara yüklenecek programlar, bilgisayarlarda olması gereken programlar ve format sonrası programlar hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorum Yap

Yorum Yap