Reklam Alanı
Reklam Alanı
Nasıl Yapılır? 107.922 3

En İyi IPTV M3U Listeleri ve İndirme Linkleri – Güncel 2018

IPTV Dünya üzerindeki bütün kanalları ve filmleri izlemenize olanak sağlayan çok geniş bir ağdır. Ayrıca iptv m3u listede yayınlar uydudan bağlantı ile çekilmektedir. IPTV’yi donmadan izleyebilmek için en az 3 mbps internete ihtiyacınız vardır. Daha düşük hızda bir internete sahipseniz stabil olarak IPTV izleyebilmeniz imkansız derecede düşüktür. Bu yüzden IPTV alırken internet bağlantınızın kalitesine dikkat etmelisiniz. Lafı daha fazla uzatmadan IPTV izleyebilmek için gerekli olan m3u listeleri ve indirme linklerini sizinle paylaşmak istiyorum.

M3U Listeleri Nasıl Açılır?

m3u listelerini bilgisayarınıza veya telefonunuza indirerek herhangi bir IPTV oynatıcısı ile kolaylıkla açabilirsiniz. Bilgisayar için Simple TV programını, telefonlar için ise GSE IPTV uygulamasını tavsiye etmekteyiz.

Şimdi, en iyi m3u listeleri ve indirme linklerine geçelim:

En İyi IPTV M3U Listeleri ve İndirme Linkleri

Güncel m3u Listeleri – 1.site

Güncel m3u Listeleri – 2.site

Güncel m3u Listeleri – 3.site

Yukarıdaki listelerden herhangi birini indirerek açın ve istediğiniz kanalı istediğiniz zaman izleme keyfini yaşayın. Listeler 3 günde bir güncellenecektir. Son güncelleme tarihini yukarıda görebilirsiniz. Çalışmayan m3u listelerini yorum atarak bildirmeniz durumunda 2 saat içerisinde yeni m3u listeleri eklenecektir. İyi seyirler dileriz.

 

Bir önceki yazımız olan Facebook Hesap Silme İşlemi Nasıl Yapılır? başlıklı makalemizde facebook hesabı nasıl silinir, facebook hesabını kalıcı olarak silme ve facebook hesap silme hakkında bilgiler verilmektedir.

“En İyi IPTV M3U Listeleri ve İndirme Linkleri – Güncel 2018” üzerine 3 yorum

  1. serkan02 dedi ki:

    verilen listede beinspor yok

    1. Merhaba tüm listelerde beinspor kanalı bulunmuyor. Belirli listelerde bulunuyor. Spor kanalları olarak bakarsanız bulabilirsiniz.

  2. Alperen Küskü dedi ki:

    Mükemmel yazınız için müteşekkirim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.