1. Ana Sayfa
 2. Nasıl Yapılır?
 3. En İyi IPTV M3U Listeleri ve İndirme Linkleri – Güncel 2019

En İyi IPTV M3U Listeleri ve İndirme Linkleri – Güncel 2019

iptv
13

IPTV Nedir?

IPTV Dünya üzerindeki bütün kanalları ve filmleri izlemenize olanak sağlayan çok geniş bir ağdır. Ayrıca iptv m3u listede yayınlar uydudan bağlantı ile çekilmektedir. IPTV’yi donmadan izleyebilmek için en az 3 mbps internete ihtiyacınız vardır. Daha düşük hızda bir internete sahipseniz stabil olarak IPTV izleyebilmeniz imkansız derecede düşüktür. Bu yüzden IPTV alırken internet bağlantınızın kalitesine dikkat etmelisiniz. Lafı daha fazla uzatmadan IPTV izleyebilmek için gerekli olan m3u listeleri ve indirme linklerini sizinle paylaşmak istiyorum.

Güvenilir IPTV Hizmeti

Siz de donma olmayan, kaliteli ve ekonomik IPTV hizmeti satın almak istiyorsanız iptvmarketing.net sitesi ile güvenilir bir şekilde alışverişinizi gerçekleştirebilirsiniz. Yapmanız gereken tek şey iptvmarketing.net sitesinden IPTV hizmetini satın alarak keyfini çıkarmak.

M3U Listeleri Nasıl Açılır?

m3u listelerini bilgisayarınıza veya telefonunuza indirerek herhangi bir IPTV oynatıcısı ile kolaylıkla açabilirsiniz. Bilgisayar için Simple TV programını, telefonlar için ise GSE IPTV uygulamasını tavsiye etmekteyiz.

Şimdi, en iyi m3u listeleri ve indirme linklerine geçelim:

En İyi IPTV M3U Listeleri ve İndirme Linkleri

Güncel m3u Listeleri – 1.site

Güncel m3u Listeleri – 2.site

Yeni site – 3.site

Yeni site – 4.site

Yeni site – 5.site

Yukarıdaki listelerden herhangi birini indirerek açın ve istediğiniz kanalı istediğiniz zaman izleme keyfini yaşayın. Listeler 3 günde bir güncellenecektir. Son güncelleme tarihini yukarıda görebilirsiniz. Çalışmayan m3u listelerini yorum atarak bildirmeniz durumunda 2 saat içerisinde yeni m3u listeleri eklenecektir. İyi seyirler dileriz.

 

Bir önceki yazımız olan Facebook Hesap Silme İşlemi Nasıl Yapılır? başlıklı makalemizde facebook hesabı nasıl silinir, facebook hesabını kalıcı olarak silme ve facebook hesap silme hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorum Yap

Yorum Yap

Yorumlar (5)

 1. 11 ay önce

  verilen listede beinspor yok

 2. 11 ay önce

  Mükemmel yazınız için müteşekkirim.

 3. Yayınlar açılıyor ama bir dakikalık sürekli kanal değiştirmek gerekiyor

  • VLC playerde donma yapmaması lazım. Donmaması için belirli ayarlar bulunuyor. Ancak ücretsiz iptv m3u listeleri paylaştığımız için bir takım donmalar tabi ki yaşanıyor.