1. Ana Sayfa
  2. Müzik
  3. En İyi Pop Müzikler Top 20 Liste (Dinle ve İndir) – Kasım 2020

En İyi Pop Müzikler Top 20 Liste (Dinle ve İndir) – Kasım 2020

pop müzik kasım 2017

Aşağıda görmüş olduğunuz “En İyi Pop Müzikler Top 20 – Kasım 2020” isimli listemizi ister arabanızda, ister evinizde dinleyin. İsterseniz de indirin. Dilerseniz hemen listeye geçelim:


Nasıl Dinlenir?

Tek yapmanız gereken aşağıdaki başlat butonuna basmak. Eğer isterseniz, istediğiniz parçanın isminin üzerine tıklayıp o parçayı açabilirsiniz.


Buraya tıklayarak yapmış olduğumuz diğer yabancı müzikler top listelerine ulaşabilirsiniz.

Aşağıda görmüş olduğunuz “En İyi Yabancı Müzikler Top 100 #14 – 2020” isimli listemizi ister arabanızda, ister evinizde dinleyin. İsterseniz de indirin. Dilerseniz hemen listeye geçelim:


Nasıl Dinlenir?

Şu anlık sadece Youtube ile dinleyebilirsiniz.

 


Nasıl İndirilir?

Müzikleri indirmek için Android veya Iphone cihazınıza uygun uygulamaları kurarak kolay şekilde indirebilirsiniz. Ya da spotify, premium youtube gibi alternatifleri kullanabilirsiniz.

Eğer bilgisayarınıza indirmek istiyorsanız, sanatçıların sitelerine göz atabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan En İyi Rap & Hip-Hop Müzikler Top 20 Liste (Dinle ve İndir) – 2017 başlıklı makalemizde en iyi hiphop parçaları, en iyi rap parçaları ve en iyi rap şarkıları hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorum Yap

Yorum Yap

Yorumlar (4)

  1. site şekil abi bayıldık son çıkanları ekleyin

  2. böyle devam süper bir yükseliş var okulda her tahtada bu siteden şarkı dinleniyor çok güzel ama yalnız böyle pop lara daha çok yer verin rica ediyorum herkes hip_hop dinliyor bıktıkkkkkkkk???????????????

  3. offf çok hoşşşş

  4. çok güzel bi site lütfen devam edin paylaşmaya