1. Ana Sayfa
  2. Sinema
  3. En İyi Yabancı Dizi Önerileri – 2018’in En İyi 10 Yabancı Dizisi

En İyi Yabancı Dizi Önerileri – 2018’in En İyi 10 Yabancı Dizisi

en iyi yabanci dizi onerileri 2018

Dünya genelinde büyük izlenme sayılarına ulaşan yabancı diziler ülkemizde de merakla takip edilmektedir. 2018’de başlayacak yabancı dizilerin arasında en çok beklenen 10 dizi hakkında konu bilgileri internete sızdırıldı.

1.Deception

Başını büyük bir belaya sokan sihirbaz, FBI tarafından bir süredir takip edilen bir kişidir. Beladan kurtulması karşılığında FBI’da gizli bir ajan olarak işe başlar.


2.The Crossing

ABD’ye mülteci olarak giden bir grup insan kendilerine gösterilen bir arazide yaşamaya başlar. Fakat garip olaylar olur ve çocukları tek tek ortadan kaybolmaya başlamıştır. İçlerinden birinin kızı kaybolur ve yardım beklemek yerine kızını tek başına aramaya karar verir.


3.The Alienist

Küçük bir kasabada garip cinayetler işlenmeye başlar. Devlet olayı çözmesi için 1 psikolog, 1 haberci ve 1’de dedektif görevlendirir.


4.Lost in Space

Teknoloji ilerlemiştir ve birbirini ilk defa gören bir grup kişi başka gezegende yaşamaya hak kazanmıştır. Gezegene ulaşım sırasında araç yörüngeden çıkar ve hiç bilmedikleri bir gezegene inerler. Burada ise yabancılar vardır.


5.The Resident

Üstün zekalı bir doktor, bir gün bildiği her şeyi birine öğretmek ister. Öğrencileri arasından geleceği parlak olan birini yanına alır ve onu özel olarak eğitmeye başlar.


6.Waco

1990’lı yıllarda geçen bir dizi. FBI, çiftlikte yaşam sürdüren bir grup tarikat üyesine bakın düzenler ve büyük çatışma çıkar. Ardından peş peşe gelen garip olaylar zinciri start vermiştir.


7.Counterpart

BM çalışanı olan genç bir kadın, farklı bir dünyaya açılan gizemli bir kapı keşfeder. Fakat bir süre gözlemledikten sonra burayı üst düzey BM çalışanlarının kullandığını görür.


8.Too Old To Die Young

Mafya dizisi olarak dikkat çeken yapımda yer altında faaliyetlerini sürdüren büyük bir mafya örgütü artık yer yüzüne çıkmaya karar verir. Amaçları ülkeyi ele geçirmektir ve ellerindeki güçler devleti korkutmaya başlamıştır.


9.Black Lightning

Siyahi süper kahraman halkın yardımlarına koşarken bir gün kızı farklı gezegende yaşayan Uzaylılar tarafından kaçılır ve onu kurtarmak için kendi gibi özel güçleri olan kişilerden yardım ister.


10.9-1-1

Polis, ambulans ve itfaiye üçlüsünün günlük hayatları konu alınmaktadır. Mesleki zorluklar ve başlarına gelen komik, garip ve üzücü olaylar anlatılmaktadır.

Bir önceki yazımız olan 2019 Yılında Vizyona Girecek Önemli Filmler ve Vizyon Tarihleri başlıklı makalemizde 2019 en iyi filmler, 2019 filmlerin vizyon tarihleri ve 2019 vizyona girecek filmler hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorum Yap

Yorum Yap