1. Ana Sayfa
  2. Yaşam-Ekonomi
  3. Erkek Giyim Bayiliği ve Franchising Veren Firmalar (Güncel 2020)

Erkek Giyim Bayiliği ve Franchising Veren Firmalar (Güncel 2020)

erkek giyim bayiligi

Erkekler giyim konusunda çok özenli bireylerdir. Buda günden güne artış gösteren firmaların artmasıyla birlikte giyim çeşitliliği doruk noktasına ulaşmıştır. Giyim sektörü 2019 yılı içinde 3 milyar dolar kârla kapatmıştır ve bu 2020 yılında sektöre yeni girişimcilerin katılmasıyla daha yüksek kâr hedefleniyor. Şuanda ülkemizde bini aşkın erkek giyim firmaları bulunmaktadır ve bu sayı günden güne artış göstermektedir.

Özellikle büyük firmalar girişimcilere bayilik ya da franchising vererek marka değerlerini girişimcilerine istihdam sağlayarak büyütmeye devam ediyorlar. Sizde eğer erkek giyim sektörüne girmeyi hedefliyorsanız ve elinizde sermaye varsa bu erkek giyim mağazası açmak için önünüzde hiçbir engel bulunmuyor. Erkek giyim bayiliği veren firmalar aşağıda belirtilmiştir.

1- Pierre Cassi Bayilik ve Franchising

1955 yılından beri erkek giyim sektöründe boy gösteren firma 100’den fazla ülkeye ihracat yapmaktadır. Türkiye’de de bayilik vererek büyümeyi hedefleyen firma girişimcilere iş imkanı sağlıyor. Firma sizden 20 bin lira bayilik ücreti talep ediyor ve yüksek kazanç vaad ediyor.

2- Wessi Bayilik ve Franchising

2008 yılında kurulan firma gün geçtikçe bayilikler vererek hızla marka değerini büyütmeye devam ediyor. Firmanın bayilik şartları bulunuyor. Bu şartlar işlek cadde üzerinde en az 80 metrekarelik bir iş alanı istiyor. Bayilik için sizden 40 bin dolar talep eden firma ayriyeten en az 15 metrekarelik de bir depo istiyor. Firma bayilik verdiği girişimcilere yüksek kazanç elde ettirmeyi başarmıştır.

3- KİP Erkek Giyim Bayilik ve Franchising

Çoğu alışveriş merkezinde bulunan kip mağazaları erkek giyimde en önde gelen markalardan biridir. Kip erkek giyim sektörüne girmek isteyen girişimcilere bayilik vererek marka değerini gün geçtikçe büyütmeye devam etmektedir. Kip Firmasının şuanda 54 tane mağazası bulunmaktadır. Bayilik şartları Kip müşteri hizmetlerini arayarak bilgi alabilir ve bu sektöre Kip markası altında girebilirsiniz.

4- W Collection Bayilik ve Franchising

Vakko firmasına ait olan W Collection firması erkek giyim, ayakkabı ve erkek aksesuarları üzerinde mağazası olan bir firmadır. Türkiye’de şuan 27 mağazası bulunan firma bayilikler vererek büyümektedir. Eğer sizde bu firmadan bayilik almak isterseniz Firmanın web sitesinde bulunan telefon numaralarıyla iletişim kurarak bilgi alabilir ve mağazanızı açabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Eğitim Açısından Yoğun Olan Üniversite Bölümleri başlıklı makalemizde üniversite bölümleri 2019 ve yoğun eğitim verilen üniversite bölümleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorum Yap

Yorum Yap