İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Nasıl Yapılır?
  3. Ev Yapımı Masrafsız Laptop Soğutucu Nasıl Yapılır?

Ev Yapımı Masrafsız Laptop Soğutucu Nasıl Yapılır?

laptop2

Günümüzde çoğu kişi taşınabilir olması sebebiyle laptop kullanıyor. Tabi laptopların da olumsuz yanları bulunuyor. Bunlardan biri de ısınma problemi. Laptopların en büyük problemi olan laptopların ısınma problemini çözmek için öyle fazla para harcamaya gerek yok. Evinizde çok kolay bir şekilde yapacağınız laptop soğutucu ile paranızdan tasarruf edeceksiniz.

Tek ihtiyacınız olan şey bir yumurta kartonu… Ses yalıtımı konusunda da çok başarılı yumurta kartonları şekilleri sebebi ile çok iyi bir laptop soğutucusu olarak da kullanılabilir. Yumurta kartonu şekli sebebi ile hava akışını dengeler ve bu şekilde laptop ısınmaz.

Eğer siz de ev yapımı laptop soğutucu yapmak istiyorsanız aşağıda bulunan ve YAPYAP YouTube kanalı tarafından yayınlanan videoyu izleyerek kendinize masrafsız ve çok iyi bir laptop soğutucusu yapabilirsiniz.

NOT: Eğer laptopunuz hala çok ısınıyorsa yumurta kartonundaki boşluklar arasına buz koyabilirsiniz.

video

Bir önceki yazımız olan İngilizce Kelimeler En Hızlı Nasıl Ezberlenir? başlıklı makalemizde en hızlı ingilizce ezberleme, hızlı ingilizce ezberleme ve hızlı ingilizce ezberleme taktikleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorum Yap

Yorum Yap