1. Ana Sayfa
  2. Oyun
  3. Gamescom Canlı Yayında Osmanlı ile İngiltere Karşı Karşıya Geldi

Gamescom Canlı Yayında Osmanlı ile İngiltere Karşı Karşıya Geldi

battlefield-1-de-osmanli-ingiliz-savasi

Gamescom fuarında canlı yayına 64 kişi ile Osmanlı ile Britanya karşı karşıya geldi. Kafa kafaya giden savaşları hepimiz büyük zevkle izledik.

 

bilgileryazi

Dün akşam EA tarafından yapılan Gamescom canlı yayınında Battlefield 1’e dair ipuçları elde ederken, aynı zamanda Osmanlı ile Britanya İmparatorluklarının savaşını da izledik. Ayrıca canlı yayında FIFA 17 ve Titanfall 2’de tanıtıldı. 32-32 olmak üzere toplamda 64 kişinin katıldığı bu savaşta harika bir görsel şölen yaşandı.

Ayrıca yayında bizim için de bir sürpriz vardı. Oyunun senaryo modunda da bulunacak olan Osmanlı İmparatorluğu bu savaşın taraflarından biri oldu. Karşı tarafta ise 1. Dünya savaşındaki en büyük düşmanlarımızdan biri olan İngiltere yer aldı. Ayrıca canlı yayındaki bu savaşların birinde beraberlik yaşandı. Gelin hep birlikte videoyu izleyelim: (Video otomatik olarak savaşın başladığı süreden başlayacaktır.)

video

Bir sonraki yazımızda görüşmek üzere. Takipte kalın, hoşçakalın.

Bir önceki yazımız olan CS:GO Hilesi Vaadiyle 3000 Kullanıcı Banlatan Adam başlıklı makalemizde cs go 3500 kişi banlatan adam, cs go banlatan hile ve cs go bedava hile hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorum Yap

Yorum Yap