İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Diğer
  3. Gearbest 4. Yıla Özel İndirimler, İndirim Kuponları ve Kaçırılmayacak Fırsatlar

Gearbest 4. Yıla Özel İndirimler, İndirim Kuponları ve Kaçırılmayacak Fırsatlar

gearbest

Dünya’nın en büyük alışveriş sitelerinden Gearbest, açılışının 4. yılını bir çok etkinlik ile kutluyor. Gearbest, 4. yılına özel sizler için kaçırılmayacak fırsatlar ve indirim kuponları sunuyor.

Yıl dönümü etkinliklerinde bir çok flaş indirimle beraber en çok satan ürünlerde de indirime gidilecek. Ayrıca bir çok sürpriz paket de satın alabilirsiniz. Tabi tüm bu indirimlerden faydalanmak için kayıt olmanız gerekiyor. Buraya tıklayarak Gearbest’e kayıt olabilirsiniz.

4.yıl kutlamaları toplam üç aşamada gerçekleşecek:

  • 20 Mart – 26 Mart tarihleri arasında birçok indirimle beraber geri sayımlar başlayacak,
  • 26 Mart – 2 Nisan tarihleri arasında hiç bir yerde bulamayacağınız mükemmel indirimlerle alışverişin keyfini çıkaracaksınız,
  • 2 Nisan – 9 Nisan tarihleri arasında ise çoğu fırsatı tekrardan yakalayabilecek ve indirimli ürünlere sahip olabileceksiniz.

 

 

 

 

 

 

Gearbest yapmış olduğu etkinliklerde bazı küçük oyunlara da yer veriyor. Bu küçük oyunlardan büyük hediyeler kazanma şansına sahipsiniz. Aşağıda üç adet oyun bulunuyor:

  • 20 Mart – 2 Nisan arasında oynayabileceğiniz şanslı çevirme oyunu ile tablet, tv kutusu ve teknolojik aksesuarlar kazanabilirsiniz.
  • Bir diğer çevirme oyunu ile projektör, drone, kulaklık, saat, mini rc helikopter, akıllı bileklik vb. hediyelere sahip olabilirsiniz.
  • Son olarak bu oyunda ise 20 Mart – 4 Nisan tarihleri arasında telefon, tablet, 3d yazıcı, kulaklık, akıllı saat gibi çok büyük hediyeler kazanma şansına sahipsiniz.

 

Gearbest sizler için bir çok indirimli ürün sayfası oluşturmuş:

İstediğiniz linkin üzerine tıklayarak indirim sayfalarına kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

Gearbest’ten Jazira’ya teşekkürler.

Bir önceki yazımız olan Star TV ve Mavi Karadeniz Canlı HD Televizyon İzle başlıklı makalemizde mavi karadeniz tv canlı izle ve star tv izle hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorum Yap

Yorum Yap