1. Ana Sayfa
  2. Gearbest
  3. Gearbest Hazine Avı Kampanyasını Kaçırmayın! (Toplam 30.000$ Bonus Ödülü)

Gearbest Hazine Avı Kampanyasını Kaçırmayın! (Toplam 30.000$ Bonus Ödülü)

Gearbest Hazine Avı Kampanyasını Kaçırmayın! (Toplam 30.000$ Bonus Ödülü)
1

Gün geçtikçe ülkemizde faaliyetlerini artıran Gearbest, bu kez de toplam 30.000$ bonus ödüllü hazine avı kampanyası ile karşımıza çıkıyor. Çin’in en büyük alışveriş sitelerinden olan Gearbest firmasının yapmış olduğu kampanyanın tüm ayrıntılarını bu yazıda bulabilirsiniz.

Kampanya sayfasına gitmek için tıklayınız.


İndirimler İçin Birçok Bölüm Oluşturulmuş:

Dev kampanya, peşin peşin indirim, 3’lü kombo fırsat, gizemli hazine torbası bölümüne ve binlerce indirim kuponuna yukarıda vermiş olduğumuz kampanya sayfasından ulaşabilirsiniz. Birçok ürünü uygun fiyatlara satın alma imkanına sahipsiniz. Bu kısımlarda akıllı saat, rc drone, kamera, bilgisayar vb. bir çok ürün için kampanyalar mevcut. Fırsatı kaçırmayın ve devam kampanyalar bölümünü mutlaka ziyaret edin.

Ayrıca “Gizemli Hazine Torbası” bölümündeki torbalara göz atmayı unutmayın. Örneğin kablolu Mouse şanslı çantası satın aldınız. Bu çantadan Gearbest sitesinde satılan kablolu Mouse modellerinden biri size hediye edilecektir. Şansınıza bağlı olarak pahalı bir ürün de çıkabilir, ucuz bir ürün de.


Gearbest Hazine Avı Kampanyası 3 Aşamada Gerçekleşiyor:

1.Aşama: Isınma

  • 29 Ağustos 15:00 – 3 Eylül 15:00 arasında fırsatlarla dolu büyük hazine avına siz de katılın.

2.Aşama: Ana Olay

  • En büyük indirimlerin olacağı tarihlerdir. Bu tarihleri kaçırmamanızı tavsiye ederim. 3 Eylül 15:00 – 10 Eylül 15:00 arasında faydalanabilirsiniz.

3.Aşama: Olay Tekrarı

  • Fırsatları kaçıranlar için indirim tekrarı dönemidir. 10 Eylül 15:00 – 17 Eylül 15:00 arasında indirimleri kaçırdıysanız bu indirimlerden faydalanabilirsiniz.

Gearbest tarafından hazırlanan Hazine Avı Kampanyası’na katılmak için yapmanız gereken tek şey Gearbest uygulamasını telefonunuza indirmek. Yarışmaya katılmak için; yarışma başladığında QR kod okuyucu kısmından sitedeki QR kodunu okutmanız gerekiyor.

Eğer hesabınıza giriş yapmışsanız ve QR kodu okutmuşsanız 30.000$ bonus ödüllü Hazine Avı oyununa da ulaşabilirsiniz. Hepinize bol şans diliyorum.

Yorum Yap

Yorum Yap