1. Ana Sayfa
  2. Android
  3. Gram Games 4 Günde İndirme Rekoru Kırdı!

Gram Games 4 Günde İndirme Rekoru Kırdı!

gram games six

Türk yapımı olan Gram Games, 1010! oyunu ile tüm dünyaya adını duyurmuştu. Türk oyun şirketi Gram Games, yeni oyunu Six! ile de 4 günde yaklaşık 1 milyon indirmeye ulaşarak yeni bir rekora imza attı.

Özellikler 1010! ve Merged! gibi oyunlar ile kullanıcıların büyük beğenisini toplayan Gram Games, hem android hem de iOS platformlar için geliştirdiği Six! adlı oyunu ile toplamda 4 günde 1 milyon indirmeye ulaştı.

Oyundaki amacınız tuğlalar ile örülmüş bir kulenin tepesindeki bloğu kulenin en altına düşürmeden indirmek. Oldukça basit bir mantığa sahip olması, zaman geçirmek için birebir olması, eğlenceli olması, sınırsız hakkın bulunması, bekleme derdinin olmaması gibi birçok güzel özelliği ile Six!, oyuncuların gönlünde adeta taht kurdu.

Oyunu en çok indiren ülkeler arasında ABD, İngiltere, Kanada ve Fransa bulunuyor. Bunun yanı sıra Six! oyunu, 13 ülkenin AppStore uygulamasında ilk beşe girmiş durumda.

Oyunun şu anda sadece iOS platformu için çıktığını belirtelim. Önümüzdeki 3 gün içinde android platform için de oyun piyasaya sürülecek. Eğer oyunu indirmek isterseniz şuanlık iOS tabanlı bir cihaza ihtiyacınız var. Buraya tıklayarak oyunun AppStore sayfasına erişebilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan 1.000 TL Altı En İyi Akıllı Telefonlar başlıklı makalemizde 1000 tl alınabilecek en iyi telefon, 1000 tl altı akıllı telefon ve 1000 tl altı akıllı telefon 2016 hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorum Yap

Yorum Yap

Yorumlar (2)

  1. Gram games imzası olan oyunlar çok tutuluyor şirket çok iyi reklam yapıyor.