1. Ana Sayfa
 2. Sinema
 3. Gülmekten Karnınızı Ağrıtacak En İyi 7 Komedi Filmi

Gülmekten Karnınızı Ağrıtacak En İyi 7 Komedi Filmi

gülmekten-karnınızı-ağrıtacak-en-iyi-7-komedi-filmi

1.Felekten Bir Gece

Asıl ismi Hangover olarak bildiğimiz film dört arkadaşın bekarlığa veda partisinden sonra başından geçen olayları anlatıyor. Film gülme garantili.


2.AROG ve GORA

Cem Yılmaz’ın başyapıtları AROG ve GORA’yı izlemeyen yok diye düşünüyorum. Ama eğer varsa lütfen hemen Google’ı açıp AROG ve GORA’yı izleyin. Mükemmel espriler ve göndermeler sizi sizden alacak.


3.Git Başımdan

Robert Downey Jr.’nin de oynadığı Git Başımdan filminde ana konu otostop macerası denilebilir. Uçağını kaçıran adam otostop çeker ve başına gelmeyen kalmaz.


4.3 Ahmak

Günümüz sistemini yüzeysel olarak işleyip komik bir şekilde yerden yere vuran, bazı garip dans sahnelerine aldırış etmeden seyretmeniz gereken, arkadaşlığın gücünü gösteren muhteşem bir Aamir Khan filmi.


5.Çocuk Büyütme Rehberi

Bir baba ve kızının başına gelen olaylar ve annesinin bir anda çıkıp gelmesiyle oluşan komik durumları izleyebileceğiniz harika bir film.


6.Kung Fu Sokağı

Bir Çin filmi olan Kungu Fu Sokağı 2004 yapımı olmasına rağmen espri bakımından oldukça iyi bir filmdir. Filmde bir çete ve çeteye katılmak istenen bir kişiden bahsedilmektedir.


7.Tucker ve Dale İblise Karşı (Korku-Komedi)

Hem komedi olsun hem korku olsun diyenler için harika bir film. Eli Craig’in yazıp aynı zamanda yönettiği film Tucker ve Dale’in başına gelen hem korkutucu hem de komik olayların anlatıldığı bu filmi izlemezseniz çok şey kaybedersiniz diyebilirim.

Bir önceki yazımız olan Duygusallığın Tavan Yaptığı En İyi 10 Dram Filmi başlıklı makalemizde dram filmi tavsiyeleri, dram filmleri ve dram filmleri 2017 hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorum Yap

Yorum Yap

Yorumlar (5)

 1. 4 sene önce

  Hepsi gayet güzel ve güldüren filmler çoğunu zaten izledim arada izlemediğim bazı filmler de var. Onları da listeme ekledim teşekkürler 🙂

 2. 4 sene önce

  Git Başımdan filmini kesin izleyeceğim, robert jr downey oynar da biz izlemez miyiz 🙂

 3. Gora gerçekten Türk sinema tarihinin bir gururu. Hala arada açar izlerim.

 4. Hangover’ın üstüne komedi filmi tanımam gerçekten de müthiş bir filmdir.

 5. Arog ve Gora haricinde diğer filmleri izlemedim. Fakat en kısa zamanda izleyeceğim.