İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Testler
  3. Hangi Marvel Karakteri Olmalısın? Test Etmeye Ne Dersin?

Hangi Marvel Karakteri Olmalısın? Test Etmeye Ne Dersin?

marvel

Marvel dünyasında onlarca hatta yüzlerce karakter var. Peki sen hangi karakter olmalısın? Senin karakterine uygun olan kahraman kim? Eğer bunu test etmek istiyorsan aşağıdaki testi tamamla ve sonucu yorum olarak bizimle paylaş:

Hangisi Senin İçin Daha Önemli?

Hangi Özelliğin Daha Ağır Basar?

Bir Yetenek Seç Bakalım!

Ailen Senin İçin Ne Kadar Önemli?

Sevdiğin Biri İçin Her Şeyi Yapar Mısın?

Hangi Marvel Karakterisin?
Iron Man

Sen kesinlikle Iron Man olmalısın. Biraz fazla egolusun sanki. İnsanları kendinden aşağıda görüyorsun. Para senin için büyük bir önem arz ediyor. Egonu dengede tutmayı başarabilirsen mükemmel bir insan olabilirsin. Ayrıca zekanın azımsanmayacak derecede iyi olduğunu da söyleyelim.
Captain America

Sen hoşgörü ve anlayışın vücutta şekil bulmuş halisin. Adaletsizliğe asla dayanamıyorsun. Her zaman güçsüzlerin kurtarıcısı olmaya çalışıyorsun. Biraz geri kafalı olsan da insanlar sana oldukça fazla saygı gösteriyor. Dostların için her şeyi yapabiliyorsun. Bence böyle devam et!
Hulk

Oldukça güçlü bir vücudun var. Bazen kendini çok kolay bir şekilde kaybediyorsun. Çok sevdiğin biri olduğunda ona karşı hiç bir şey yapamıyorsun. Sen özünde muhteşem bir insansın. Ama biraz daha kontrolü ele alman lazım!
Spider-Man

Sen paraya çok fazla takan biri değilsin. Senin için önemli olan insanlara her zaman güzel şeyler verebilmek ve onları korumak. Ailen senin için çok şey ifade ediyor. Böyle devam etmelisin!
Ant-Man

Sen ailen için her şeyi yapabilirsin. Ama bazen arkadaşların yüzünden farklı işlere de bulaşabilirsin. Arkadaş çevrene dikkat etmeni tavsiye ediyoruz. Kendini görünmez sanıyorsun ama insanlar senin hayatta olduğunun farkında. Asla kendi ezdirme ve hayatını en güzel şekilde yaşamaya çalış!
Black Widow

Senden mükemmel bir ajan olur. Çok iyi rol yapıyorsun. Mutlaka oyunculuk için bir yerlere başvurmalısın. Ayrıca oldukça zeki ve bir o kadar da iyi bir insansın. Kendine dikkat et, insanlara çok güvenme!

Share your Results:

Daha fazla bu tarz test paylaşmamızı istiyorsanız yorum bırakmayı unutmayın. Bir sonraki testte görüşmek üzere. Son olarak ne tarz test istediğinizi de yorum olarak belirtirseniz o tarzda testler paylaşabiliri

Bir önceki yazımız olan Ülkelerin Bayrakları Hakkında Ne Biliyorsun? Test Et! başlıklı makalemizde bayrak quiz 2017, bayrak testi 2017 ve bayraklar testi hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorum Yap

Yorum Yap

Yorumlar (3)

  1. Black Widow karakteri olmalıyışım. En sevdiğim marvel karakteridir kendiside 🙂

  2. Iron Man çıktı 🙂 ama ben onun kadar egolu değilim 🙂

  3. 4 sene önce

    Benim favori oyuncum çocukluğumdan beri demir adam. Uçması dayanıklılığı zekası her şeyden üstün geliyor bana. Diğer karakterlerin doğa üstü güçleri var biraz kolaya kaçıyorlar.