1. Ana Sayfa
 2. İlginç Bilgiler
 3. İlluminati Kartları Nedir? İlluminati Kartlarının Sırları

İlluminati Kartları Nedir? İlluminati Kartlarının Sırları

illuminati nedir illuminati kartlarının sırları

Bu yazımda sizlere son zamanlarda oldukça fazla duyduğumuz illuminati isimli örgütün” İlluminati: Yeni Dünya Düzeni” isimli oyununda yer alan illuminati kartlarından bahsetmek istiyorum.

Aslında ilk çıktığında fazlaca oynanan ve hiçbir anlam yüklenemeyen bu kartlar sadece oyun kartı olarak görülüyordu. Fakat yaşanan bunca olaydan sonra açığa çıkan şeyler gerçekten insanı ürpertir cinsten. İlk önce “İlluminati: Yeni Dünya Düzeni” isimli oyunun kutusunu inceleyerek başlayalım.


illuminati yeni dünya düzeni oyunu

Kutunun Arkasındaki Yazı

İlluminati: Yeni Dünya Düzeni oyununun kutusunda ne olabilir diye sorabilirsiniz. İlk baktığınızda 1990’lı senelerde bu oyunu alsanız herhalde hiçbir şey anlamazdınız. Çünkü gayet normal bir oyun kutusu gibi gözüküyor.

Fakat oyunun kutusunun arkasını çevirdiğinizde “Bu oyunun arkasında belki de İlluminati vardır. Her şeyin arkasında olabileceği gibi…” yazısı göze çarpıyor.


Kutunun arkasındaki bu garip yazıdan bahsettiğimize göre dilerseniz şimdi de oyunun içerisinde kullanılan kartlardan ve bu kartların sırlarından bahsetmek istiyorum.


İlluminati Kartlarındaki Sır

Oyunun kutusunu açtığınızda farklı güçlere sahip birçok kart ve bu kartların yapabileceği bazı şeyler yazıyor. Buraya kadar her şey normal gibi gözükse de aslında gerçekten çok garip. Garip dememin sebebi bu kartlarda yazılan çoğu şeyin bir bir gerçekleşmesidir. Daha fazla detaylandırabilmek için dilerseniz kartları tek tek incelemeye koyulalım.


1.Kart – Terorist Nuke: İkiz Kulelerin Vurulması

terorist nuke kartı

Öncelikle bu oyunun 1994 yılında yapıldığını belirtmek istiyorum. Ve bu sene içerisinde üretilen bir oyunda yer alan Terorist Nuke isimli yani Türkçe açıklamasıyla Terörist saldırısı başlığı olan bir kart ve bu kartta iki kulenin vurulduğu gözleniyor. Tabi ki direk aklımıza ikiz kuleler saldırısı geliyor.

Kartın açıklamasında ise “Bu kartı kontrolünüzde bulunan herhangi bir şiddet grubuna +10 direnç veya +10 güç vermek için kullanın. Yapılan bunca belgeselin ve ortaya çıkan gerçekler açığında aslında bu saldırının ABD tarafından yapıldığı bariz bir şekilde ortada.

İşte aynı bu kartta olduğu gibi ABD, ikiz kuleler saldırısının ardından Orta Doğu’ya rahatlıkla girebildi ve Müslüman topluluklara oldukça fazla zarar verdi.


2.Kart – Pentagon: Pentagonun Vurulması

pentagon kartı

Bir kez daha bu oyunun 1994 yılında yapıldığını belirtmek istiyorum. Yukarıda görmüş olduğunuz illuminati kartında da “Pentagon” yazdığını açıkça görebiliyoruz. Resimde ise Pentagon’un vurulduğu gözleniyor. Aynı ikiz kuleler saldırısında olduğu gibi aslında bu saldırının da illuminati tarafından hazırlanmış bir oyun olduğunu anlamak mümkün.


3.Kart – Combined Disasters: Japonya Depremi

japonya depremi kartı

Combined Disasters isimli illuminati kartına bakarsak saat kulesinin dahi Japonya’daki Tokyo Wako saat kulesi olduğunu açıkça görebilmekteyiz. Ayrıca çok önemli bir diğer detay da kartta bulunan saat kulesindeki saat. Bu saat kulesinde saat tam olarak 11.03’ü gösteriyor. Japonya depremi ise 11.03.2011 tarihinde meydana gelmişti.

Kartın arkasında “Birleşik Felaket” isimli bir yazı göze çarpıyor. Yazının anlamı aslında belli. Japonya depreminden hemen nükleer tesislerde ortaya çıkan radyasyon, Japonlar için 2. bir felaket haline gelmişti. İlk felaket zaten deprem olmuştu.

Peki illuminati nasıl deprem oluşturabilir?

Bu sorunun cevabı aslında yalnızca bir şey ile açıklanabilir. Bu da sizlerin de bildiği gibi HAARP silahıdır. HAARP silahı ile deprem, kasırga, iklim değişikliği vb. birçok şeyin yapılabildiğini biliyoruz. Acaba illuminati HAARP silahını mı kullandı yoksa ortada farklı bir şey mi var?


4.Kart – Tidal Wave: Endonezya Tsunamisi

endonezya tsunami illuminati kartı

Karttaki resme baktığımızda direk bir tsunami felaketi olduğunu anlamamız mümkün. Kartın açıklaması ile oldukça şaşırtıcı. Karttaki açıklamaya göre bu kart ile bir kıyı şehrini yok edebilirsiniz. Endonezya’nın bir kıyı şehri olduğunu zaten biliyoruz. Ayrıca Endonezya’daki tsunami felaketinden sonra ülke oldukça zarar görmüştü.

Yine bunu yapabilmek için HAARP silahı kullanılabilir. Acaba bu işin de arkasında illuminati örgütü mü var?


5.Kart – Backlash: Obama’nın Başkan Olarak Seçilmesi

obamanın başkan seçilmesi illuminati kartı

Aslında karta direk baktığımızda karttaki kişinin Obama olduğu açıkça gözüküyor. Obama’nın ilk başkanlığa aday olduğu zamanki fotoğrafına bakabilirsiniz. Karttaki açıklamaya göre ABD ilk defa bir siyahi başkana sahip olacak.

Buradan anladığımız kadarıyla ABD’de başkan seçimlerini de illuminati yapıyor. Yani aslında ABD illuminatinin bir maşası haline gelmiş durumda.


Tüm örnek gösterdiğim kartlardan da anlayabileceğimiz gibi aslında şu anda bile belki de illuminati tarafından birçok oyun çevirilmekte.  Bu kadar kartın yeterli olacağını düşünerek daha fazla örnek verip sizi sıkmak istemiyorum. Tüm illuminati kartlarını bulabileceğiniz ve bu kartların ne zaman gerçekleşeceğine dair bilgi alabileceğiniz bir video ile sizlere veda etmek istiyorum.

Bu yüzden size İlhan Yılmam Youtube kanalından bir video izlemenizi tavsiye ediyorum. Bu video neredeyse tüm illuminati kartlarından bahsedilmiş. Eğer merak ediyorsanız videoyu buradan izleyebilirsiniz:

Yine tüm bu paylaştığım bilgiler için İlhan Yılmam Youtube kanalına teşekkür ederek abone olmanızı da tavsiye ediyorum.

Bir sonraki yazımızda görüşmek üzere. Takipte kalın, hoşçakalın.

Bir önceki yazımız olan Türkiye ve Türk Milleti Hakkında İlginç Bilgiler başlıklı makalemizde türkiye hakkında ilginç bilgiler, türkiye ile ilgili ilginç bilgiler ve türkiye ilginç bilgiler hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorum Yap

Yorum Yap

Yorumlar (5)

 1. Kabe’nin yıkılmasıda vardı bu kartlarda.

  • Furkan Kadıoğlu

   Evet, öyle bir kart duymuştum bende.

  • 4 sene önce

   Merak etmeyin. Yukarıda Allah var unuttular heralde? Asıl onlar 1 kez dahi mermi atamayacaklar Kabe’ye. Yiyosa gidip atsınlar. Allah-u Teala buna izin vermez diye biliyorum. En güçlü araçları bile Kabe’nin maddesinden güçlü olsa bile yok olur patlar ama İlluminati’nin herşeyi hariç hiçbirşey zarar görmez İnşaAllah! Çok sinirlendim bunu duyunca. Allah’ım sen bizi bütün şerlerden koru.

 2. ne mesajlar varmış

 3. Kartların bu olaylardan önce olması gerçekten çok ilginç ve korkutucu.