1. Ana Sayfa
  2. Nasıl Yapılır?
  3. İnstagram Takipçi Kazanma Taktikleri – İnstagram Takipçi Hilesi Siteleri

İnstagram Takipçi Kazanma Taktikleri – İnstagram Takipçi Hilesi Siteleri

instagram takipçi hilesi

İnstagram bildiğiniz gibi şuanda en çok kullanılan sosyal medya ağlarından biri haline gelmiş durumda. Ülkemizde yaklaşık 20 milyon kişi İnstagram kullanmakta ve günlük paylaşım yapmaktadır. Siz de bu kişilerden biri iseniz genelde en büyük sorun takipçi sorunu oluyor. Daha fazla insana ulaşmak isteyen kişiler nasıl takipçi kazanabileceğini bilemiyor. Biz de sizin için bu yazıyı hazırlama gereği duyduk. İlk olarak nasıl hilesiz takipçi kazanabileceğiniz hakkında konuşalım:

İnstagram Hilesiz Takipçi Kazanma Taktikleri

  • 1.yöntem: Eğer hilesiz bir şekilde takipçi kazanmak istiyorsanız ilk yöntem olarak yapmanız gereken şey arama kısmından takip treni, takip gecesi, takibe takip tarzı geri takip sayfalarını bulup buradaki takibe takip mantığı ile takipçi kazanmak olabilir. Buradaki mantığın işleyişi oldukça basittir. Sayfalardan herhangi birine girdiğinizde “Bu fotoğrafı beğenenler kendi arasında takipleşiyor” tarzı gönderiler görebilirsiniz. Bu gönderileri beğenen kişileri takip ettiğinizde onlar da sizi takip edecek ve böylece takipçi sayınız artacak.
  • 2.yöntem: Paylaştığınız fotoğraflarda mutlaka hashtag kullanın. Örnek veriyorum Galatasaray’ın maçını izlemeye gittiniz ve burada bir fotoğraf çekildiniz. #galatasaray #turktelekomarena tarzı hashtagler yaparak insanların sizi fark etmesini sağlayabilirsiniz.
  • 3.yöntem: Gönderileri olabildiğince fazla beğenip yorum yapmayı ihmal etmeyin.
  • 4.yöntem: Her şeyde olduğu gibi instagramda da özgünlük oldukça önemlidir. Lütfen diğer kişilerden özenerek bir şeyler yapmayın. Kendinizi ortaya koyun.

İnstagram Takipçi Kazanma Siteleri İle Hileli Takipçi Artırma

İnstagram takipçi hilesi sitesi olarak şuanda piyasada oldukça fazla site dolaşıyor. Peki en güvenilir olanları neler ve bu hileyi yaptıktan sonra almamız gereken bir önlem var mı diye sorabilirsiniz. Dilerseniz önce siteler ile başlayalım:

[wpsm_comparison_table id=”4″ class=””]

Peki bu sitelerden nasıl takipçi kazanacaksınız? İstediğiniz bir sitenin linkini arama kısmına yazıp siteye girin. Ardından instagram ile giriş yap kısmından hesabınıza girin ve takipçileriniz gelsin.

ÖNEMLİ: Belirtmek isterim ki hesabınızın çalınma riski yoktur. Buradaki siteler oldukça güvenilirdir. Fakat siz yine de şifrenizi takipçi kazanma işleminden sonra değiştirin.

Bir önceki yazımız olan Youtube Türkiye En İyi Kanallar Listesi - Abone Olunması Gereken Kanallar başlıklı makalemizde en iyi youtube kanalları, en iyi youtube kanalları 2017 ve en iyi youtube kanalları listesi hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorum Yap

Yorum Yap