1. Ana Sayfa
  2. Teknoloji
  3. iPhone 7 Türkiye Fiyatı Açıklandı! iPhone 7 Ne Zaman Çıkacak?

iPhone 7 Türkiye Fiyatı Açıklandı! iPhone 7 Ne Zaman Çıkacak?

iphone 7 fiyatı belli oldu

iPhone severler tarafından büyük bir heyecanla beklenen iPhone 7’nin Türkiye’de çıkış tarihi ve resmi fiyatı açıklandı.

Uzun zamandır büyük bir heyecanla beklenen iPhone 7’ye dair bilgiler sonunda açıklandı. Apple tarafından resmi olarak tanıtım yapılmamış olsa da Vatan Bilgisayar iPhone 7 satışlarına 7 Eylül’de başlayacağını belirtti. Yani daha telefon ortaya çıkmadan Vatan Bilgisayar, telefon hakkında bazı bilgiler verdi.

İşte bu bilgilerin arasında iPhone 7’nin fiyatı da bulunuyor. Vatan Bilgisayar’ın resmi web sitesinde bulunan iPhone 7 sayfasına bakacak olursak; telefona 3.799 TL fiyat biçilmiş.

iphone 7 fiyatı


Telefonun ne zaman satışa sunulacağını da belirten Vatan Bilgisayar, sayfanın aşağısında şu bilgiye yer verdi:

iphone 7 çıkış tarihi


Apple’ın 7 Eylül’de tüm dünyada basın toplantısı düzenleyeceği biliniyordu. Ancak Vatan Bilgisayar, Apple’dan önce davrandı. iPhone 7 fiyatı 3.799 TL olarak belirlendi. Bu bilgiye bakarak iPhone 7 Plus’un fiyatının 4000 TL civarı olması bekleniyor.

Cihaz hakkında en yeni bilgilerden haberdar olmak istiyorsanız Vatan Bilgisayar’ın sayfasını buraya tıklayarak ziyaret edebilirsiniz.

 

Bir önceki yazımız olan LG V20 İnceleme başlıklı makalemizde lg v20, lg v20 fiyatı ve lg v20 inceleme hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorum Yap

Yorum Yap

Yorumlar (5)

  1. Arkadaş çok para ya hayatta vermem.

  2. Kesinlikle değmez, bu paraya Amazon üzerinden mükemmel bir oyun bilgisayarı toplanır, bana göre telefona verilecek ücret en fazla 2000 liradır, gerisi gereksiz harcamadır, zaten 1-2 yıl sonra değiştirilecek bir telefon içinde çıkarıp 4000 lira verenlere acıyorum