1. Ana Sayfa
  2. Nasıl Yapılır?
  3. İsmi Bilinmeyen Şarkı Nasıl Bulunur?

İsmi Bilinmeyen Şarkı Nasıl Bulunur?

şarkı ismi bulma

Herkesin ismini bilmeyip çok sevdiği şarkılar vardır. Eğer siz de ismini bilmediğiniz bir şarkının ismini bulmak istiyorsanız aşağıda bulunan iki yöntemi deneyebilirsiniz.

Şarkıyı Dinleterek Bulma

shazam ile şarkı bulma

Eğer dinleterek şarkı ismini bulmak isterseniz [vurgu color=”#2980b9″]Shazam[/vurgu] uygulamasını telefonunuza indirip şarkının bir kısmını dinletmeniz yeterli olacaktır. Ayrıca eğer şarkının kayıt olmaması gibi bir durum söz konusu olursa kullanıcılara sorduğunuzda en geç 30 dakika içinde cevap olabilirsiniz. Son olarak uygulamanın en güzel yanlarından biri de Android, iOS ve Windows Phone işletim sahibine sahip yani tüm akıllı telefonlarda çalışıyor olması.

Nasıl İndirilir?

Android için buraya,

iOS için buraya,

Windows Phone için buraya

tıklayarak uygulamayı yasal olarak indirebilirsiniz. (APK değildir.)

Şarkıyı Söyleyerek Bulma

midomi sitesi

Eğer şarkı ismini şarkıyı söyleyerek bulmak istiyorsanız [vurgu color=”#e67e22″]Midomi[/vurgu] sitesine girerek, mikrofonla ve ücretsiz bir şekilde şarkı ismini bulabilirsiniz. Tek yapmanız gereken siteye girmek ve “Click and Sing or Hum” kısmına tıklamak ve şarkıyı bildiğiniz kısmı kadar mırıldanmak olacak.

Buraya tıklayarak Midomi sitesine ulaşabilirsiniz.

Bir sonraki makalemizde görüşmek üzere. Takipte kalın, hoşçakalın.

 

 

 

Bir önceki yazımız olan Android Yasaklı Sitelere Nasıl Girilir? OperaVPN başlıklı makalemizde akıllı telefonlarda yasaklı sitelere giriş, android opera vpn indir ve android premium vpn hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorum Yap

Yorum Yap