İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Diğer
  3. İstanbul Alarko Servis Bir Telefon Kadar Yakın!

İstanbul Alarko Servis Bir Telefon Kadar Yakın!

İstanbul Alarko Servis Bir Telefon Kadar Yakın!

Kapalı ortam iklimlendirmesinde dünya bilinen kombi markası olan Alarko, ülkemizde de çok talep gören kombi markaları arasında yerini almıştır. Her ne kadar kaliteli ve uzun ömürlü olursa olsun kombiler nazlı elektronik cihazlar arsındadır. Çünkü bir yıl içinde hiç kapanmadan yedi gün yirmi dört saat çalışmaktadır. Bu sebeplerden dolayı her yıl kış mevsimine girmeden önce mutlaka bakımı yapılması gerekmektedir. Tabi ki bakım yaptırdığınız firma Alarko servis olarak uzun yıllardır hizmet veren ve bu markada bilgisi olan bir teknik servis kadrosuna sahip olmalı ki size faydadan daha çok zarar vermesin.

Bu tarz sıkıntılarla karşılaşmak istemiyorsanız yapmanız gereken çok kolay İstanbul’un neresinde olursanız olun ister evinizden ister de iş yerinizden çağrı merkezini arayarak İstanbul Alarko Servis firmasından açık adresinize en yakın uzman ve tecrübeli teknik servis ekibi göndermesini istemeniz yeterlidir.

Teknik servis ekibi evinize ya da iş yerinize geldiği zaman öncelikle akıllı cihazlarla kombinize birkaç performans testi uygulamaktadır.

Testin sonucuna göre arıza tespit edilirse bu arızanın neyden ya da nereden kaynaklandığı tespit edilir. Ve bu arızayı çözmek adına birden çok seçeneği size sunarak sizin onay vereceğiniz herhangi bir çözüm önerisini gerçekleştirilir. Ayrıca firma size bir yıl boyunca geçerli olan işçilik ve eğer değişen parça varsa o parça için size garanti vermektedir.

Bir önceki yazımız olan Güvenilir Franke Servis Şişli'de Hizmetinizde başlıklı makalemizde franke servis hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorum Yap

Yorum Yap