İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. İlginç Bilgiler
  3. İyi Ki Öğrendim Diyebileceğiniz 5 İlginç Bilgi

İyi Ki Öğrendim Diyebileceğiniz 5 İlginç Bilgi

ilgincbilgiler5

İlginç bilgiler serimize devam ediyoruz. Bu makalemizde Depresyona giren ineklerden tutun da Hamile kalan tek erkek canlı türüne kadar çok garip ve ilginç bilgiler mevcut. Keyifli okumalar diliyoruz ve ilginç bilgilerimize geçiyoruz.


inekler

1.Depresyona Giren İnekler : İneklerin de insanlar gibi en iyi arkadaşları vardır ve onlardan uzaklaştırıldıklarında depresyona girerler. Gerçekten çok ilginç.


Elma

2.Elma Kurdu : Dünyada yaşayan insanların oluşumunu sağlayan atomların boşlukları çıkarılırsa tüm dünyadaki insanlar bir elmaya sığabilir. Herhalde biz de elmanın kurtları oluyoruz 🙂


uzaylimamut

3.Uzaylı Mamutlar : Nesli tükenmiş hayvanlar arasında olan “Yünlü Mamut” ismindeki mamut türü çok uzun boyludur. Ve Mısır Piramitleri yapılırken varlardı. Yoksa uzaylılar yaptı denilen piramitleri mamutlar yardımıyla insanlar yapmış olabilir mi? “Acaba?” diyor insan…


Tuvalet

4.Tuvalette Geçen Ömür : Ortalama bir insan size ömründe kaç dakikasını tuvalette geçiriyor? Tahmin edemiyoruz. Çünkü çok büyük bir rakam. Tam tamına 1.577.846 dakika yani 3 yıl.


deniz atı

5.Hamile Erkek Mi? : Diye bir tepki verebilirsiniz. Ancak Deniz Atı ismindeki canlının erkekleri hamile kalıyor. Gerçekten niçin erkek hamile kalıyor anlamış değilim. Bilim Adamları sonuçları karıştırmış olmalı 🙂

Bu makalemizde de 5 iyi ki öğrendim diyebileceğiniz bilgiden bahsettik. Bir dahaki ilginç bilgiler makalemizde görüşmek dileğiyle. Takipte kalın, hoşçakalın!

 

Bir önceki yazımız olan Vay Be Dedirten 5 İlginç Bilgi başlıklı makalemizde 5 ilginç bilgi, çok ilginç bilgiler ve ilginç bilgi hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorum Yap

Yorum Yap

Yorumlar (2)

  1. İyi ki öğrenmişim, harikulade bilgiler var.