İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Gündem
  3. İzmir Karabağlar Toshiba Servis Merkezi

İzmir Karabağlar Toshiba Servis Merkezi

toshiba

Karabağlar Toshiba Servis merkezi, uzman kadrosu ve güncel teknolojiye entegre edilmiş servis altyapısı ile uzun yıllardır olduğu gibi günümüzde de yüksek kalitede, ekonomik servis hizmetleri sunuyor. Karabağlar gibi İzmir’ in yüzölçümü açısından en büyük ilçelerinden birisinde tüm müşterilerinin saatler ve hatta günler sürebilen servis aracı bekleme çilesini tümüyle ortadan kaldırıyor.

Her koşulda maksimum seviyede müşteri memnuniyeti odaklı hizmet yaklaşımıyla, müşterilerinin ihtiyaçlarına dünya standartlarında yanıtlar sunuyor. Bunu yapabilmek için deneyimli ekipleri, modern sistemleri ve mobil ekipleri kullanıyor. Karabağlar’ ın tüm bölgelerine gün boyunca yayılmış olan tam donanımlı servis araçları ile her Toshiba arıza bildirimi için en kısa zaman dilimlerinde müdahale edebilme şansına sahip oluyor.

Toshiba Servis İzmir Karabağlar ilçesinde uzun yıllardır sürdürdüğü kesintisiz hizmet anlayışını günümüzde daha da geliştirilerek, çok daha ileri seviyeye taşımıştır. Böylelikle çağrı merkezine yapılan tüm arıza bildirimlerine çok hızlı şekilde ekipleriyle yanıt verebiliyor. Özellikle de çağrı merkezinde 7 gün 24 saat doğrudan uzman personellerle uzun süre sıra beklemek zorunda kalmadan görüşme gerçekleştirilebiliyor.

Deneyimli çağrı merkezi personelleri, tüketicilerin Toshiba arızalarına ilişkin olarak detaylı bilgileri alarak, tam donanımlı servis araçlarını adrese yönlendiriyor. Hızla adrese ulaşabilme potansiyeline sahip olan mobil ekipleri, tam donanımlı servis araçları vesilesi ile de tüm arıza tespit, arıza onarım ve parça değişimi gibi müdahaleleri yerinde gerçekleştirerek de zamandan tasarruf sağlıyor.

Bir önceki yazımız olan Deliksiz Uykunun Formülü Hibrit Yatak! başlıklı makalemizde suisleep hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorum Yap

Yorum Yap