İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Gündem
  3. İzmir LG Servis Gaziemir

İzmir LG Servis Gaziemir

lg

2014 yılında Energy Star seçilen LG firması ürettiği; Mobil iletişim, ev eğlence sistemleri, araç bileşenleri, beyaz eşyalar gibi kategorilerde; düz panel Tv’ler, mobil cihazlar, beyaz eşya ve klima sistemleri, klimalar, buzdolapları, çamaşır makineleri gibi ürünlerde dünyanın önde gelen üreticileri arasındadır.

LG ürünleri getirdikleri yeni ve dinamik anlayışla Türkiye’de çok satılan ürünler arasındadır. LG Servis hizmeti çok satılan bu ürünlerin tamir, bakım ve onarım ihtiyaçları için kaçınılmazdır. Bu aşamada devreye giren firmamız LG ürünleri konusunda kaliteli bir hizmeti müşterilerine ulaştırmaktadır.

LG Servis Gaziemir hizmetleri ve diğer tüm LG ürünlerine sunduğumuz hizmetimizle, son teknoloji cihazları güvenli, titiz ve hızlı bir şekilde tamir ediyoruz. Tamir işlemlerinden başka ürünün dayanma süresini arttırmak için ihtiyacınız olan bakım işlemlerinin tamamında deneyimli personelimizle hizmet sunmaktayız.

Tüm hizmetlerimizde firmamızı aramanızla birlikte en kısa süre içerisinde adresinize gelerek sorun tespiti yapılmakta ve tamirine ihtiyaç duyulan cihaza dair alternatifli tamir önerisi sunulmaktadır. Onay vermenizle birlikte başlayan tamir süreci en kısa süre içerisinde tamamlanarak, cihazınızın teslimatı sağlanmaktadır. LG servis hizmetimizde değişimini gerçekleştirdiğimiz tüm parçalara 1 yıl süresince garanti sağlamaktayız.

LG servis hattımızı 7 gün 24 saat boyunca arayarak müşteri temsilcimize sorununuzu iletebilir, bilgi alabilir ve arıza kaydınızı oluşturabilirsiniz. 444 78 56 müşteri hizmetleri hattımız sürekli aktiftir ve en hızlı hizmeti sunabilmemiz için dilediğiniz anda irtibat kurabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Sosyal Medya Yönetiminin 4 Temel Fonksiyonu başlıklı makalemizde sosyal medya planlama ve sosyal medya yönetimi hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorum Yap

Yorum Yap