İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Diğer
  3. İzmir’in Tüm Semtlerine Arçelik Teknik Servis Hizmeti

İzmir’in Tüm Semtlerine Arçelik Teknik Servis Hizmeti

İzmir’in Tüm Semtlerine Arçelik Teknik Servis Hizmeti

Türkiye’nin dünyaya açılmış en büyük teknoloji markalarından birisi konumunda bulunan Arçelik tarafından geliştirilen beyaz eşya teknolojileri oldukça yoğun şekilde tercih ediliyor. Her ürününde ileri seviyede bir performans verimliliği ile hem ekonomik hem de kaliteli beyaz eşya kullanımının gerçekleştirilebilmesine yardımcı oluyor. Bu neden ile de günümüzde son derece yoğun ve sık bir şekilde tercih edilen Arçelik markalı beyaz eşya ürün gruplarında çağın en yenilikçi teknolojik sistemleri kullanılıyor.

Böylelikle üstün bir performans verimliliği elde edilirken, uzun ömürlü bir kullanım standardı da sağlanıyor. Ancak pek çok farklı etkene bağlı olarak zaman içerisinde Arçelik markalı beyaz eşya ürünlerinde arızalar ortaya çıkabiliyor.
Arçelik Teknik Servis ise İzmir genelinde tüm Arçelik markalı beyaz eşya grubu ürünlerin arızasının giderilmesinde dünya standartlarına uygun kalitedeki servis çözümlerini tüketicilere ulaştırıyor.

Her zaman en yenilikçi Arçelik teknolojilerini yakından takip ederek, gerekli olan servis müdahalelerini yerinde gerçekleştirmeye dikkat eden Arçelik Servis İzmir merkezinin tüm İzmir geneline yayılan geniş bir servis ağı bulunuyor.

İzmir’in her ilçesinden gelecek Arçelik beyaz eşya ürün arızalarına ilişkin olarak gerekli olan onarım müdahalelerinin uzman teknikerler eşliğinde en kısa zamanda tüketiciye ulaştırılabilmesi amacı ile mobil ekipler ile hizmet sunumu gerçekleştiriliyor. Üstelik tüm hizmetler özel beyaz eşya servis hizmetleri bünyesinde 1 yıllık garanti kapsamı altına alınarak, tüketicilerin kaliteli çözümlerden ekonomik şekilde yararlanmaları sağlanıyor.

Bir önceki yazımız olan Rowenta Süpürge Servis İstanbul başlıklı makalemizde rowenta süpürge servis hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorum Yap

Yorum Yap