İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Gündem
  3. Kurtlar Vadisi Darbe Başlamadan Bitti!

Kurtlar Vadisi Darbe Başlamadan Bitti!

kurtlarvadisidarbe

Pana Film’in Kurtlar Vadisi Darbe için yapmış olduğu patent başvurusu, Türk Patent Endüstrisi tarafından reddedildi.

Yaklaşık 1 hafta önce Necati Şaşmaz tarafından Kurtlar Vadisi Darbe isimli yeni bir Pana Film projesi oluşturulacağı açıklanmıştı. Milliyet gazetesinin ünlü köşe yazarlarından Ali Eyüboğlu, bugün gazete yer alan yazısında “Necati Şaşmaz darbenin patentini 2 ay önceden aldı” ifadesini kullandı. Bunun ardından Türk Patent Endüstrisi Başkanı tarafından Ali Eyüboğlu’na bilgilendirilmede bulunuldu.

Yapılan bilgilendirmede: “Ali bey, yazmış olduğunuz yazıyı okudum. Bu konu hakkında sizinle detaylı konuşmak isterim. Kurtlar Vadisi Darbe için yapılan patent başvurusu dün tarafımızca reddedildi. Yazınızda kullandığınız patent başvurusu 24 Mayıs tarihinde kullanılan bir belge. 15 Temmuz’da yaşadığımız elim olay sebebi ile başvuruyu reddettik. Türkiye’de OHAL olması sebebi ile her şeye çok daha fazla özen gösteriyoruz. Bu sebeple Kurtlar Vadisi Darbe için yapılan patent başvurusunu askıya almadan reddettik.

Yapılan açıklama ile birlikte daha film başlamadan bitmiş oldu.

Bir önceki yazımız olan NASA Görüntüye UFO Girince Yayını Kesti başlıklı makalemizde canlı yayında ufo, canlı yayında ufo görüntüleri ve nasa canlı yayını kesti hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorum Yap

Yorum Yap

Yorumlar (2)

  1. Ben red edilmesine pek sevinmedim. Bunca zamandır devleti destekleyen projeleri olan bir firma Pana Film ve bu filmi de kurtlar vadisi ekibi yapmalıydı.

    • Furkan Kadıoğlu

      Ben de sizin gibi düşünüyorum. Ancak bu filmin 15 Temmuz darbe girişiminden 3 ay önce çıkarılmak istenmesi akıllarda soru işareti bırakıyor gerçekten.