İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Oyun
  3. League of Legends Skin Hilesi Nasıl Yapılır? LOL Skin v9.12

League of Legends Skin Hilesi Nasıl Yapılır? LOL Skin v9.12

League of Legends Skin Hilesi Nasıl Yapılır? LOL Skin v9.12

Not: Bu hilenin siteyle hiç bir ilgisi yoktur. Sadece paylaşım yapılmaktadır. İstendiği taktirde iletişim sayfasındaki mail adresine bildirilmesi durumunda yazı siteden kaldırılabilir.


Bronz, gümüş, plat, diamond, master, grandmaster ve challenger tüm lol oyuncularına selamlar. Bu yazıda sizlere son yıllarda bir çok kişi tarafından kullanılan League of legends skin hilesini tanıtacağım. Hilenin yapımı oldukça basit. Tek yapmanız gereken oyun içindeyken hileyi açmak ve istediğiniz heronun skinini seçerek aktif etmek. Şimdi dilerseniz hilenin anlatımına ve indirme kısmına geçelim.

League of Legends Skin Hilesi Nasıl Yapılır?

  • İlk olarak buraya tıklayarak LOL SKIN v9.12 programını bilgisayarınıza indirin.
  • Ardından “LOLPRO” olarak zip dosyasının içinde bulunan .exe dosyasını açın. Ve klasik next, next kurulumunu yapın.
  • Kurulum tamamlandığında masaüstünde programın simgesi olacaktır. Ayrıca program otomatik olarak açılacaktır.
  • Programın ana sayfası şu şekilde:

  • Buradan istediğiniz heroyu seçip o heronun sayfasına gidin herhangi bir skinin üzerine tıklayın ve skini “Active skin here” butonuna tıklayıp aktif edin.

  • Ardından oyununuza dönün ve hilenin keyfini çıkarın.

LOLSKIN Program Kodunu Nereden Alabilirim?

Program ara sıra robot olmadığınızdan emin olmak için kod isteyebiliyor. Bu gibi durumlarda buraya tıklayın. Ardından sayfanın aşağısında 2-3 saniye sonra beliren kutucuk içerisindeki kodu kopyalayıp yapıştırın.


League of Legends Skin Hilesi Ban Sebebi Midir?

Baştan söyleyelim. LOL SKIN hilesinin ana sayfasında belirtildiğine göre insanların skinleri önceden denemesinin bir hak olduğu ve ban sebebi olmadığını kanıtlayan bir ekran görüntüsü bulunuyor. Ama bu ne kadar gerçek bilemiyorum.

Bir çok kişi hileyi yıllardır kullanıp ban yemezken bazı kişiler bu hile yüzünden banlandığını bildiriyor. Hileyi kullanıp kullanmamak tamamen sizin elinizde. Bu konuda kadioglublog.com olarak herhangi bir sorumluluk kabul etmiyoruz.

Tüm sorularınız için yorum atabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan PUBG Lite Sistem Gereksinimleri - Bilgisayarım PUBG Lite Kaldırır Mı? başlıklı makalemizde pubg lite minimum sistem gereksinimleri, pubg lite önerilen sistem gereksinimleri ve pubg lite sistem gereksinimleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorum Yap

Yorum Yap