1. Ana Sayfa
  2. Oyun
  3. League of Legends Yeni Hero: Qiyana

League of Legends Yeni Hero: Qiyana

qiyana

Günümüzün en çok oynanılan bilgisayar oyunlarından birisi olan League of Legends, her geçen gün yeni güncellemeler alıyor ve oyuna yen, kahramanlar ekleniyor. Sürekli artan bu çeşitlilik ile bir çok oyuncunun ilgisini ve beğenisini toplayan League of Legends, ülkemzide de aktif şekilde oynanan oyunlar arasında yer alıyor. Amaç olarak, sürekli değişen ve güçlenen herolara sahip olmayı ve düşmanlarını yok etmeye çalışan oyuncular, sürekli en iyisi için mücadele veriyorlar.

E-spor’un Kalbinin Attığı Yer

Gelişen ve değişen teknoloji dünyasında, spor çeşitliliği de git gide artıyor. Bu sporlar arasına yakın zamanda giren ve bir çok insan tarafından sevilerek dahil olunan e-spor, giderek gelişen bir spor dalı olarak hayatımızda yerini alıyor. E-sporun adını duyuran ve en çok tercih edilen oyunu olan League of Legends ise, bir çok kesim tarafından oynan ve sürekli gelişen bir oyun.

Günümüzün En Çok Oynana Efsane Oyunu: LOL

Günümüz insanlarının ve özellikle de çocukların tercih ettiği bilgisayar oyunları arasında yer alan League of Legends, her geçen gün yeni güncellemeler alıyor ve oyuna yeni hero’lar ekleniyor. Sürekli değişen ve güçlenen hero’ların arasına yakında katılacak olan ve adını daha oyuna eklenmeden duyuran Qiyana, oyunu daha da eğlenceli hale getirecek gibi duruyor.

Yeni Hero:Qiyana

Oyuna her geçen gün yeni güncellemeler ve hero’lar ekleniyor. Eklenen bu hero’lardan olan ve bir çok insanda büyük merak uyandıran Qiyana, yakında oyna eklenecek ve rekabeti büyük oranda artıracak gibi duruyor. Resmi League of Legends hesapları tarafından yapılan açıklama da, Qiyana’nın yakın bir zamanda oyuna ekleneceği biliniyor. Ivern ve Talıyah karışımı, fakat daha güçlü bir hali olması beklenen Qiyana, oyuncuların favori hero’su olacak gibi duruyor.

Qiyana Skilleri İnceleme Videosu

Bir önceki yazımız olan League of Legends Skin Hilesi Nasıl Yapılır? LOL Skin En Güncel Sürüm başlıklı makalemizde league of legends skin hilesi, lol skin hilesi ve lol skin hilesi 2019 hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorum Yap

Yorum Yap