1. Ana Sayfa
  2. Teknoloji
  3. LG V20 Özellikleri ve Tasarımı

LG V20 Özellikleri ve Tasarımı

2

LG V20’nin ilk görsellerinden de anlaşılacağı gibi V20, V10’a göre çok daha farklı bir tasarıma sahip. Geçen sene sağlam ve iki ayrı ekranı ile en sevilen telefonlardan biri olan V10, yerini V20’ye bırakacak. V10, LG G4’ün gelişmiş versiyonu gibi görünse de, V20’nin tasarımı çok daha farklı görünüyor.

OnLeaks üzerinden yayınlanan görseller ile tasarımın detaylarına da göz atabiliyoruz. Telefonun tasarımına baktığımda G5 ile V10’un karışımının gelişmiş bir hali olduğu görülebiliyor.

1

LG V20, 2.5D ekran teknolojisi ve çok ince tasarımı ile diğer LG ürünlerini tasarım olarak geride bırakacak bir telefon gibi duruyor. Telefonun parmak izi okuyucusu G5’te olduğu gibi kameranın altında bulunacak. Ayrıca cihazda çift kamera özelliği de bulunuyor. LG’nin diğer telefonlarına nazaran çok farklı bir tasarım ile karşımıza çıkan V20, tasarım konusunda eleştirilecek gibi duruyor.

Ayrıca cihazda:

Chipset: Qualcomm Snapdragon 820/821

Ekran: 2K Ekran

RAM: 4GB

Ve bağlantı olarak USB Type C bulunacak.

Bir önceki yazımız olan Samsung Galaxy Note 7 Özellikleri ve Fiyatı Açıklandı! başlıklı makalemizde Samsung galaxy s7 note, Samsung galaxy s7 note fiyatı ve Samsung galaxy s7 note inceleme hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorum Yap

Yorum Yap