1. Ana Sayfa
  2. Gündem
  3. NASA Görüntüye UFO Girince Yayını Kesti

NASA Görüntüye UFO Girince Yayını Kesti

iss

Uluslararası Uzay İstasyonu’nda yapılan canlı yayında kameranın açısına tanımlanamayan bir nesne girdikten hemen sonra NASA tarafından yayın aniden kesildi.Yayının kesilmesinin ardından birçok soruya ve suçlamaya maruz kalan NASA’dan ise hala açıklama gelmiş değil.

 

bilgileryazi

NASA’nın büyük tartışmalara yol açan ISS (Uluslararası Uzay İstasyonu) yayınını kesmesi olayı 2016’nın Nisan ayında gerçekleşmişti. Yeni edinilen görüntülere göre Uluslararası Uzay İstasyonu’nda canlı yayın yapıldığı sırada kameranın açısına giren tanımlanamayan nesne sonrası yayının kesildiği görüldü.

Konu hakkında medya hiçbir girişimde bulunmadı. Ancak bu olayın bilinmesini isteyen UFO araştırmacısı Scott C. Waring, olayı tekrardan gündeme taşıdı. Scott Waring yaptığı açıklamada bu olayın en büyük örtbas olaylarından biri olduğunu belirtti. NASA’nın halkı uzaylılar konusunda sadece kendi istedikleri kadar bilgilendirdiklerine de değinen Waring, eğer uzaylıların varlığı kanıtlanırsa NASA ortadan kalkar diye de sözlerine ekledi.

İşte o canlı yayının videosu:

video

 

Uzaylılar var mı yok mu bilinmez ama görüntüler gerçekten ilgi çekici.

 

Bir önceki yazımız olan 14 Ağustos'a Dikkat! HAARP İle Deprem Tehlikesi Olabilir başlıklı makalemizde 14 ağustos deprem, 14 ağustos fetö ve 14 ağustosta ne olacak hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorum Yap

Yorum Yap