1. Ana Sayfa
  2. Oyun
  3. NBA 2K19 İnceleme

NBA 2K19 İnceleme

nba 2k19 inceleme

NBA 2K19 İnceleme

2009 yılından sonra bir yükseliş trendine giren NBA 2K oyun serisi, liderliğini NBA Live oyunları karşısında da korumayı başarıyor. NBA 2K19 oyunu basketbol keyfini en iyi şekilde hissetmek isteyenlere yönelik tasarlanırken kendi karakterlerini yaratma fırsatı, kariyer modunu seçme şansı, çevrim içi maçlara katılan NBA yıldızları gibi pek çok avantaj da bizlere sunuluyor.

NBA 2K19 oyununun yapay zeka ve savunma gibi eylemlerde en iyi şekilde tasarlanmış olması ve animasyonlar ile desteklenmesi dikkat çekiyor. Ancak oyuncunun atak ve hücumlarında karşı taraftan yapılan defans ve ribauntlara yönelik çok daha fazla zorlanması da bu nedenle epeyce öne çıkmış. NBA 2K19 oyuncularını muhteşem bir atmosfer ile karşılarken Shaquille O’Neal gibi usta isimlerin eğlenceli sunumları ile muhteşem atmosferin olduğu salonun heyecanı da bizlere yansıyor. Son teknoloji grafikler ve oyuncu yüzleri ve ses efektleri ile çıtayı yükselten NBA 2K19, maçtaki ataklarda ve heyecanlı anlarda yoğun tezahürat sesleri ile oyuncuların dövmeleri, gerçekçi yüz ve el kol hareketleri ile çok gerçekçi bir deneyim yaşamak hiçte zor olmuyor.

Serinin en son sürümü olan NBA 2K19’da çok daha bonkör bir şekilde VC kazanmak ve bu şekilde yeni karakter ve oyuncu alma fırsatı da genişliyor. Ancak NBA 2K19 ile takım notumuzu arttırmak daha önceki oyunlara göre çok daha zor tasarlanmış. Maçlardaki en ufak hatalarınız dahi notunuzu etkilerken maç sonunda kazanacağınız VC’yi ve takipçi sayınızı da olumsuz etkiliyor. Ancak oyun karakteriniz geliştikçe ve adeta süperstar gibi oynamaya başladığınız zaman notunuzu yükseltme aşamaları daha da kolaylaşıyor ve oyundan zevk almaya başlıyorsunuz. Bu kapsamda hem grafikler hem de ses efektlerine kadar her detayda yapay zeka ile desteklenen serinin en son oyunu NBA 2K19 ile tüm oyun severler yeni bir oyun heyecanına daha ortak olacak.

Bir önceki yazımız olan Para Kazandıran Oyunlar Nelerdir? Oyun Oynayarak Nasıl Para Kazanılır? başlıklı makalemizde oyun oynayarak para kazanmak, oyun oynayarak para nasıl kazanılır ve para kazandıran online oyunlar hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorum Yap

Yorum Yap