1. Ana Sayfa
  2. Sinema
  3. Ön Yargı Hakkında En Güzel 3 Kısa Film

Ön Yargı Hakkında En Güzel 3 Kısa Film

kisafilm

Ön yargı, Dünya’daki en zararlı düşüncelerden biridir. Aşağıda bulunan 3 kısa filmde de bu olay vurgulanmış. Acaba siz bu durumları yaşadığınızda ne düşünürdünüz? Acaba siz de ön yargılı mısınız? Bence insanlar önce kendilerini yargılamalıdır. Gelin hep beraber videoları izleyelim :

Not : Videolarda alt yazı seçeneği mevcuttur. Videonun sağ alt kısmından alt yazıyı açabilirsiniz.

1.Kısa Film : Bu videoda bir adamın hiç sevmediği birinin aslında kendisi için müthiş fedakarlık yapan bir kişi olduğunu öğrendikten sonraki son pişmanlığını göreceksiniz. Bu kısa filmin şuana kadar izledikleriniz arasında en iyisi olduğuna garanti verebilirim.


 

2.Kısa Film : Ön yargıyı “İslamofobi” üzerinden anlatan çok anlamlı bir film. İnsanların dış görünüşüne aldanmamamız gerektiğinden bahseden müthiş bir kısa film.


 

3.Kısa Film : Bu kısa film ise ön yargının açabileceği sorunları dilek yoluyla izleyicilerle buluşturmuş. Gerçekten çok güzel bir çalışma olmuş.

Bir dahaki kısa filmler serimizde görüşmek dileğiyle. Takipte kalın, hoşçakalın!

Bir önceki yazımız olan 2016 Yılının En İzlenesi 3 Filmi başlıklı makalemizde 2016 en iyi, 2016 en iyi 3 film ve 2016 en iyi filmler hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorum Yap

Yorum Yap