1. Ana Sayfa
  2. Müzik
  3. Oyun Oynarken Dinlenebilecek Müzikler (Playlist Şeklinde)

Oyun Oynarken Dinlenebilecek Müzikler (Playlist Şeklinde)

kulaklık

Hızla gelişen oyun sektöründe oyuncuların en büyük yardımcısı müzikler olmuş durumda. Artık çoğu oyuncu müziksiz oyun dahi oynayamıyor. Biz de sizin bu ihtiyacınızı gidermek amacıyla “Oyun Oynarken Dinlenebilecek Müzikler” isimli bir oynatma listesi hazırladık.

 

PLAYLIST:

PLAYLIST 2 (OCAK 2018)

PLAYLIST 3 (OCAK 2018)

Bu oynatma listesini oluştururken bas ve mixe özellikle dikkat ettik. Biliyoruz ki çoğunuz aslında bu müzikleri “gaza gelmek” amacıyla açıyorsunuz. Biz de playlisti bu ihtiyaca göre düzenledik. Şu anda 70 parça playlistte bulunmakta.

Oluşturduğumuz oynatma listesine, 2-3 haftada bir 10’ar tane şarkı eklemeyi düşünüyoruz. Lütfen yorumlarınızı esirgemeyin. Daha farklı konularda yazı yazmamızı istiyorsanız yorum yapmanız yeterli olacaktır.

Bir önceki yazımız olan 2016'nın En İyi 20 Pop Müzik Parçası (Dinle ve İndir) başlıklı makalemizde 2016 en iyi pop müzik, en güzel pop şarkıları dinle ve en güzel pop şarkıları indir hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorum Yap

Yorum Yap

Yorumlar (8)

  1. oyun oynarken mutlaka hepsini dinleyeceğim..

  2. 4 sene önce

    ilginç bir liste yapmışlar bunun bir adım daha gelişmiş versiyonu oyuna göre müzik listesi yapıp youtube üzerinden gelir elde edilebilir.

  3. 3 sene önce

    Ben daha görmedim. Farklı müzik yok ne zaman görücez?

  4. nasıl indirecegiz