1. Ana Sayfa
  2. Diğer
  3. Philips TV Servis Kadıköy

Philips TV Servis Kadıköy

philips tv servis

Philips, televizyon ve elektrikli süpürge gibi yenilikçi ev teknolojileri alanında dünyanın en çok tercih edilen markalarının başında geliyor. Türkiye’ de de yoğun olarak tercih edilen Philips markalı akıllı televizyonlar ve elektrikli süpürgeler ile ilgili olarak özel teknik servis hizmetleri de Philips Servis Kadıköy merkezi tarafından sunulmaktadır. Servis bünyesinde her zaman alanında uzman, deneyimli ve güler yüzlü teknik personellerin görev alması ile her koşulda maksimum seviyede müşteri memnuniyeti odaklı bir akıllı televizyon ve elektrikli süpürge servisi hizmetinin tüm Kadıköy ilçesi genelinde Philips markalı akıllı televizyon ve elektrikli süpürge kullanıcıları tarafından alınabilmesi sağlanabilmektedir.

Philips markalı akıllı televizyon modellerinde ve aynı şekilde Philips elektrikli süpürge modellerinde kullanıcıların her zaman yaşadıkları orijinal yedek parça temini konusundaki sorunlarını sona erdiren bir hizmet anlayışı ile servis merkezi tarafından kaliteli çözümler sağlanıyor. Özellikle de maksimum seviyede müşteri memnuniyeti anlayışı ile şekillendirilen Philips televizyon ve elektrikli süpürge arıza onarım hizmetlerinde sadece orijinal yedek parça kullanımı gerçekleştiriliyor. Bu Philips orijinal yedek parçalarına bölgede her zaman hazır durumda bulundurulan tam teşekküllü gezici servis araçlarında bulunduruluyor olması orijinal yedek parça temini için ekstra bir zaman kaybının yaşanmaması sağlanabiliyor. Böylelikle her zaman Kadıköy ilçesi genelinde televizyon ve süpürgeleri için adrese hızla ulaşan servis ekibi ile hızlı ve kaliteli özel servis hizmeti alabilme şansına sahip olunabiliyor. Bu hizmetlere ise https://www.servisp.com adresinden kolayca ulaşılabiliyor.

Bir önceki yazımız olan Dans Kursu İzmir başlıklı makalemizde dans kursları izmir ve dans kursu izmir hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorum Yap

Yorum Yap