1. Ana Sayfa
  2. Oyun
  3. Pokemon GO Nedir, Nasıl Oynanır, Nasıl Yüklenir?

Pokemon GO Nedir, Nasıl Oynanır, Nasıl Yüklenir?

pokemon

 

Son günlerin en büyük patlamasını yapan Pokemon GO, Nintendo ve Niantic şirketlerinin işbirliğiyle piyasaya sürülen ve pokemonları içimizden biri yapan bir nevi sanal gerçeklik oyundur.

Oyun tamamen ücretsizdir. Pokemon GO oynayabilmek için en az iOS 8 veya Android 4.4 Kitkat özellikli bir cihaza sahip olmanız gerekmektedir. Ayrıca oyunu oynarken cihazınızın konum özelliği açık olmak zorundadır.

Oyundaki asıl amacımız Pokemon toplamak ve bunlarla koleksiyon yapmaktır. Pokemon toplayabilmek için ise sokaklarda dolaşıp pokemonları bulmanız gerekmektedir. Her pokemon farklı enderliktedir. Ayrıca pokemonunuzu başka bir arkadaşınıza gönderebilir veya arkadaşınızın pokemonunu kendinize isteyebilirsiniz.

Oyun her ne kadar ücretsiz olsa da birçok oyun içi satın alımlar mevcuttur. Her pokemon için oyunda poke toplarına ihtiyacımız vardır. Ve beklemeden poke top almak istiyorsanız oyun içi satın alım gerçekleştirebilirsiniz. Oyunu yüklemek içi ise sadece oyunun APK(Android Package) dosyasını telefonunuza kurmanız yeterlidir.

Pokemon Go APK İndirme Linki : http://bit.ly/29QjNAC (Kısaltılmış linktir.)

Yorum Yap

Yorum Yap