1. Ana Sayfa
  2. Gündem
  3. Premium Hesap Hizmetleri (Ucuz ve Güvenilir Hesap Hizmeti)

Premium Hesap Hizmetleri (Ucuz ve Güvenilir Hesap Hizmeti)

premiumhesaphizmetleri

Çok daha uygun fiyata orijinal ve premium hesap sahibi olmamızı sağlayan Premium hesap hizmetleri nedir detaylı olarak inceliyoruz.

Premium Hesap Hizmetleri Nedir?

Premium hesap hizmetleri, genellikle oyunlarda, VPN uygulamalarında ve dosya yükleme servislerinde yaygın olarak karşımıza çıkmaktadır. Bu hizmetler sıklıkla oyunları çevrimiçi oynayabilmek, VPN sunucularına daha hızlı bağlanmak, beklemek zorunda kalmadan hızlı dosya indirmek ve yüklemek için tercih edilmektedir.

Turbobit, Rapidgator, Uploaded, Mega.Nz, Hitfile, Keep2share, Nitroflare gibi dosya yükleme servisleri için sunulan bu hizmetler aynı zamanda Hidemyass, Nordvpn gibi VPN servislerinin yanı sıra Shutterstocks gibi kaliteli resim servisleri ve daha birçok site için de bulunmaktadır. Bu sayede kullanıcılar çok daha uygun fiyata orijinal ürüne erişebilmekte, işlemlerini zaman kaybetmeden yapabilmektedirler.

Neden Premium Hesap Satın Almalıyım?

Premium hesaplar, aracı firmalar tarafından üreticilerin kendi internet sitesine kıyasla çok daha uygun fiyata satışa sunulmaktadır. Bu sayede kullanıcılar bu lisansları satın alarak çok daha uygun fiyata orijinal ürün sahibi olabilmektedirler. Orijinal ve kişiye özel hesaplar sayesinde herhangi bir sorun yaşamadan uzun yıllar boyunca ürünlerini kullanabilmekte, sinir bozucu bekleme sürelerine maruz kalmadan dosya indirme gibi işlemler yapabilmektedirler.

Çeşitli Premium Hesapların Fiyatları

İnternet üzerinde birçok farklı hesap satan internet sitesi bulunmaktadır, bu nedenle hesap fiyatları siteden siteye göre değişmektedir. Burada en önemli detay güvenilir internet sitelerinden alışveriş yapmak ve hem kredi kartı bilgilerinizi hem de satın aldığınız hesabın başkalarının eline geçmesi ihtimalini azaltmak. Eğer kredi kartınızı bu sitelerle paylaşma konusunda emin değilseniz sanal kart kullanarak alışverişinizi tamamlayabilirsiniz. Bu konuyla ilgili detayları internet bankacılığınızda bulabileceğiniz gibi müşteri hizmetlerinden de yardım alabilirsiniz.

Premium hesap satışı yapan firmalar genellikle ödeme yöntemi olarak kredi kartı ve mobil ödeme yöntemlerini tercih etmektedirler. Aslında bakılacak olursa bu sitelerin Hepsiburada, GittiGidiyor, n11 gibi çeşitli e-ticaret sitelerinden pek de bir farkı yoktur. Bu nedenle bu sitelere yaklaşırken dikkatli olmakta fayda olsa da aşırı derecede tedirgin olmanıza pek de gerek yok diyebiliriz.

Filenext: 40 TL/aylık, 110 TL/3 aylık

Wdupload: 35 TL/aylık, 110tl/3 aylık

Keep2share: 45 TL/aylık, 120 TL/aylık

File.al: 50 TL/aylık

Nitroflare: 35 TL/aylık, 100 TL/aylık

Turbobit: 25 TL/aylık, 60 TL/3 aylık, 90 TL/6 aylık, 150 TL/yıllık

Uploaded: 30 TL/aylık, 80 TL/3 aylık, 110 TL/6 aylık

Rapidgator: 30 TL/aylık, 75 TL/3 aylık, 110 TL/6 aylık

Filejoker: 40 TL/aylık

Fireget: 35 TL/aylık

Fileboom.me: 40 TL/aylık

Rapidrar: 35 TL/aylık

Ausfile: 35 TL/aylık

Novafile: 50 TL

Depositfiles: 30 TL/aylık

Uploadgig: 30 TL/aylık

MEGA.NZ 30 TL/aylık

Alldedrid – Dedrid Site: 45 TL/3 aylık

Bir önceki yazımız olan İzmir LG Servis Gaziemir başlıklı makalemizde lg servis hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorum Yap

Yorum Yap