İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Diğer
  3. Responsive WordPress Dizi Teması – Seo Dostu ve Tema Panelli

Responsive WordPress Dizi Teması – Seo Dostu ve Tema Panelli

b6qRrm

WordPress sistemi kolay kullanımı ve kullanıcı dostu özellikleriyle bir çok kişi tarafından tercih ediliyor. WordPress tabanlı bir dizi izleme sitesi kurdunuz fakat bir türlü istediğiniz görüntüyü, gerekli altyapıyı ve kolaylığı sağlayan bir wordpress dizi teması bulamadınız. Eğer siz de WordPress ile kurmuş olduğunuz bir dizi sitesine sahipseniz ve sitenize bir tema arıyorsanız Movifox wordpress dizi teması ile altyapısı güçlü ve kullanıcı dostu bir site oluşturabilirsiniz.

Movifox dizi teması son yılların en önemli seo kriterlerini dikkate alarak yapılmıştır. Responsive tasarımı sayesinde telefonunuzda, tabletinizde, bilgisayarınızda veya televizyonunuzda istediğiniz her platformda siteniz aktif ve stabil şekilde çalışır. Movifox dizi teması içerisinde ayrıca film, anime veya magazin tarzında siteler oluşturabileceğiniz 3 adet tema seçeneği de sunuyor. Yani 1 tema satın alarak toplamda 4 temaya sahip oluyorsunuz.

Movifox tema yönetim paneli ile sitenizde istediğiniz her düzenlemeyi kolayca gerçekleştirebilirsiniz. Temanın içeriğinde IMDB botu sayesinde dilediğiniz dizi veya filmin içeriğini anında sitenize çekebilir, çok kolay bir şekilde içerik ekleyebilirsiniz. Temaya özgü toplamda 7 adet bileşen de mevcut. Bu bileşenlerle sitenizde neler yapabileceğiniz tamamen size kalmış.

Tema ile ilgili videoyu da izleyebilirsiniz:

Birbirinden güzel wordpress temaları oluşturan Keremiya güvencesiyle bu temaya yalnızca 199 TL ödeyerek sahip olabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan WhatsApp Plus İndir (Kasım 2018 Son Sürüm) başlıklı makalemizde whatsapp plus indir hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorum Yap

Yorum Yap