İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Diğer
  3. Rowenta Süpürge Servis İstanbul

Rowenta Süpürge Servis İstanbul

Rowenta Süpürge Servis İstanbul

Ev teknolojisi sektöründe her zaman ürünleri ile yenilikçi çözümler sağlayarak, hayatın her alanındaki ihtiyaçlara pratik çözümler oluşturan Rowenta’nın elektrikli süpürgeleri de aynı kriterlerdeki etkileri tüketicilere sunuyor. Çok üst düzey performanslar sunan modellerinden, ihtiyaca odaklı modellere kadar her kullanıma özel süpürge modeli bulunan Rowenta’ nın bu zengin çeşitlilikteki süpürgelerinin kullanımları sırasında tüketicilerin yaşadıkları sorunlar için İstanbul’ un tüm ilçelerinde haftanın her günü 24 saat kesintisiz olarak teknik servis hizmetleri özel Rowenta Servis İstanbul merkezi tarafından sunulmaktadır.
Deneyimli tekniker kadrosu, güncel Rowenta elektrikli süpürge teknolojisiyle uyumlu servis altyapısı ile birlikte Rowenta Servis İstanbul merkezi uzun yıllardır Rowenta süpürge kullanıcılarının en önemli yardımcıları konumunda bulunuyor. Temel hizmet anlayışının odağında maksimum seviyede müşteri memnuniyeti bulunması dahilinde öncelikli olarak kaliteden ödün verilmeyecek en ekonomik onarım müdahalelerinin gerçekleştirilmesi tercih ediliyor. Bu şekilde daha ekonomik bir şekilde arızaların çözülebilmesi ve tabii ki onarım işleminden sonraki kullanım sürecinin her kullanımda en yüksek verimliliği sunacak şekilde uzun ömürlü olması sağlanıyor. Üstelik bu ekonomik servis müdahaleler için tüketicilere daha güvenilir ve daha kaliteli bir özel servis hizmeti dahilinde 1 yıllık da garanti desteği veriliyor. Böylelikle arızanın tekrarlama riski gibi durumlarda tüketicinin mağduriyet yaşamamaları sağlanabiliyor ki bu tip hizmetleri ile tüm İstanbul genelinde sektörüne yön vermeye devam ediyor.

Bir önceki yazımız olan Özel Bosch Servisleri Nasıldır? başlıklı makalemizde bosch servis nasıldır hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorum Yap

Yorum Yap