1. Ana Sayfa
  2. Diğer
  3. Selülit Ve Yağlara Son Velashape 3

Selülit Ve Yağlara Son Velashape 3

selulitveyaglarason

Sağlıksız beslenme ve hareketsiz yaşam nedeni ile vücut dokularında su birikimi oluşmaktadır. Yağ ve tuz moleküllerinin de buna eklenmesi ile beraber kadınların en büyük sorunu olan selülit meydana gelir. Portakal kabuğu şeklini andıran selülit genelde kalça, bacak, dizlerin yan kısmı, üst kısım ve kollarda görülür.

Selülit sorunu önemsenmez ve gerekli önlem alınmaz ise oranı giderek artar ve şekil bozukluğunun oluşmasına neden olur. 4 işlemi aynı anda yapan velashape 3 yöntemi ile yağ hücrelerinin küçülmesi sağlanarak, uygulama yapılan bölgede incelme gerçekleşir. 4 işlem özelliği ve FDA onayı olan tek sistemdir. www.quartzclinique.com sitemizde konu ile ilgili geniş kapsamlı bilgilere ulaşabilir ve hizmet detaylarımızı inceleyebilirsiniz.

Velashape 3 nedir?

Bölgesel yağlar ile selülit sorunlarını gideren bir yöntem olan velashape 3
, yılların getirmiş olduğu yaşlanma ve gevşeme belirtilerini yok eder. Bu yöntem ile karın, popo ve bacaklarda oluşan selülit giderilerek bölgesel incelme sağlanıyor.

Radyo frekansı ile yağ dokuları azaltılırken, vakum yöntemi ile de hücre ve kolajen üretimi sağlanır. Sıcak masaj şeklinde yapılan velashape 3, uygulama yapılan alandaki cilt kalitesini de artırmaktadır. En etkili tedavi yöntemlerinden biri olarak teknolojik gelişmeler ışığında şekillendirilmiştir.

Velashape 3 Nasıl Yapılır? Kimlere Uygulanır?

Karın, bacak, kalça gibi bölgelerinde selülit sorunu yaşayan ve bölgesel incelme amacı taşıyan kişilere uygulanmaktadır. Hemen herkes için uygun olan bu tedavi ile sıkılaşma sağlanır. Bazı kişiler kilolu olmadığı ve selülit sorunu yaşamadığı halde, cilt kalitesinin artması için bu yönteme başvurmaktadır.

Teknolojiyi kombine olarak kullanan velashape 3’te enerji kaynağı sayılan vakum ile hedeflenen doku artırımı yapılır. Daha sonra kızılötesi ışınlar kullanılarak uygulama yapılan alan ısıtılır. Cilde herhangi bir zarar vermeden bölgenin istenilen şekilde ısıtılması sağlanır.

Bi – polar radyon frekans enerjisi kullanılarak hedeflenen alana güvenli bir şekilde ısı yayılır. Bu aşamadan sonra ortaya çıkan ısı, yağ hücrelerini etkiler. Bu sayede selülit görünümü de azalarak cilt hedeflenen görünüme kavuşur.

Haricen bir basınç ile işlem yapıldığı için seanslar 4 olarak başlar ve gerekli olduğunda artırılır. Seanstan sonraki 10 hafta içerisinde ise etkiler tam olarak ortaya çıkar.

Bir önceki yazımız olan Kürtaj Nedir? Nasıl Yapılır? başlıklı makalemizde kürtaj nasıl yapılır ve kürtaj nedir hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorum Yap

Yorum Yap