1. Ana Sayfa
  2. Sosyal Medya
  3. Snapchat Ödül Dolabı 2020

Snapchat Ödül Dolabı 2020

snapchat-odul-dolabi-2020

Snapchat ödül dolabı 2020, akıllı telefonlar için geliştirilen ve son yılların popüler uygulaması Snapchat , gerekli puanların alınması ile kilitli ödüllerin teker teker açılmasını sağlıyor. Kullanıcılarının aktif olmasını isteyen Snapchat, puan biriktirme mekanizması ile ne kadar çok aktif olursanız o kadar ödül toplayabilme imkanı veriyor.

Snapchat Nedir?

Evan Spiegel, Bobby Murphy ve Reggie Brown tarafından geliştirilen bu uygulama anlık mesajlaşma üzerine hazırlanmıştır. Fotoğraf, metin, ses ve video gönderimine olanak veren Snapchat, Eylül 2011’de piyasaya sunulmuştur.

Gençler tarafından fazlaca kullanılan Snapchat uygulaması anlık fotoğraf çekimleri ile günlük aktivitelerinizi paylaşmayı kolaylaştırıyor. Fotoğraflarınıza eğlenceli maskeler ekleyerek arkadaşlarınızla bu anları sınırsız olarak paylaşma imkanı veriyor.

Snapchat Ödül Dolabı Hakkında

Snapchat ödül dolabı 2020 ile yalnızca topladığınız puanlara göre sizi bekleyen ödüllerin kilit ekranını görebilirsiniz. Her ödül kilit şeklindedir ve bir önceki açıldığı zaman bir sonraki ödülün kilidini görebilirsiniz. Ancak ödül dolabı içeriğini gerekli puana ulaştığınız takdirde görebilirsiniz. Uygulama içerisinde ki puanlar ise Snapchat’de geçirdiğiniz süre ve yaptığınız paylaşımların sıklığına göre veriliyor. Üstelik puanlarınız hesabınıza tanımlı olarak sürekli birikiyor. Hedeflediğiniz ödülün puanına ulaştığınızda ise puana karşılık gelen ödül dolabında ki hediyeler otomatik olarak hesabınıza tanımlanıyor.

Snapchat arkadaş listenizde ki kişiler paylaştığınız hikayeleri ve fotoğrafları görürken; isterseniz bu fotoğrafları zamanlayarak istediğiniz süre sonunda otomatik olarak silinmesini sağlayabilirsiniz. Eğer arkadaşınız attığınız bir fotoğrafın ekran görüntüsünü alırsa siz anında bildirim gelecek ve Snapchat’ın bu gizlilik özelliğinden faydalanabileceksiniz.

Snapchat ödül dolabı 2020 ile siz de fotoğraf paylaşımlarında kullanabileceğiniz emojileri kazanabilirsiniz. Ödül dolabı sayesinde bol bol emoji biriktirebilir ve fotoğraflarınıza yenilik katabilirsiniz.

Snapchat Ödül Dolabı Açma

Snapchat ödül dolabı açmak için yalnızca arkadaşlarınıza filtreli snapler atmanız ya da hikayenize fotoğraf, video eklemeniz yeterlidir. Ödül dolabınızı açarak siz de Snapchat ödül dolabından gelen ödülleri fotoğraf ve videolarda kullanabilirsiniz.

Snapchat Ödül Kazanma

Fotoğraflarınıza ilginç efektler ekleyen ve eğlenceli mesajlaşmaya olanak sağlayan Snapchat uygulaması, Instagram’dan sonra en çok rağbet gören sosyal medya uygulamasıdır. Bolca snap atarak ve uygulama içerisinde etkileşim halinde olarak siz de ödül dolabınızı zengin hale getirebilirsiniz.

Snapchat Gökkuşağı Uygulaması

Snapchat yaptığı güncellemelerde uygulama içerisine eklediği gökkuşağı, kullanıcıların ilgisini çekmektedir. Bu uygulamayı kullanmak için Snapchat’i Google Play üzerinden güncelleyin. Güncelleme sonrası Snapchat uygulamasına giriş yaparak selfie çekimi için ön kamera açılmalıdır. Ön kamera açıldığında ekrana dokunun ve karşınıza çıkan efektleri görün. İstediğiniz efekti yüzünüze uygulayarak selfie çekimi yapabilirsiniz. Gökkuşağı efektleri de yine fotoğraf paylaşımlarında kullanılmalıdır.

Snapchat Puan Artırma

Snapchat ödül dolabı 2020 için öncelikle puanlarınızı artırmalı ve ödül dolabında ki kilitli kasaları açmalısınız. Snapchat puanlarını artırmak için kendi hikayelerinizi, kullanımlarınızı ve arkadaş hareketliliğini artırmalısınız. Snapchat puan kasma ile program hilelerinden faydalanarak puan kazanabilirsiniz. Fakat bu programlar sizden izinli ya da izinsiz olarak sizin adınıza hesabınızdan çeşitli paylaşımlar yapabilmektedir.

Bu yazımızda sizlere Snapchat uygulamasının ne işe yaradığını, Snapchat 2020 ödül dolabı içerisinde neler bulunduğunu vb. bir çok özelliği paylaştık. Siz de Snapchat uygulamasına giriş yaparak ödül dolabınızı oluşturabilir ve etkileşimlerde bulunarak puan biriktirmeye başlayabilirsiniz.

Her geçen gün yaptığı güncellemeler ile gelişme kaydeden Snapchat, sosyal ağ alışkanlığınıza yeni bir soluk getirecek. Puan kazanmak için arkadaşlarınızla tatlı bir rekabete girecek ve siz de başarılı ve fenomen bir Snapchat kullanıcısı olabileceksiniz.

Bir önceki yazımız olan Whatsapp Plus Türkçe APK 7.99 Son Sürüm (Android) + Kurulum Ayarları başlıklı makalemizde whatsapp plus 2019, whatsapp plus apk indir ve whatsapp plus apk indir 2019 hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorum Yap

Yorum Yap